Księgowa

Miejsce pracy: Powstańców Wlkp. 4/2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wprowadzanie i dekretacja dokumentów w programie księgowym, przelewy bankowe, deklaracje podatkowe, sporządzanie miesięcznych podsumowań oraz rocznych rozliczeń podatkowych oraz bilansu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie w pracy na pełnych księgach handlowych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: IUSTUS Sp. z o.o.
    Adres: Powstańców Wlkp. 4/2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopom
    Osoba do kontaktu: Justyna Kniaź
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    wg stanowiska
    StPr/19/0845
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    kontrola, w tym finansowo- księgowa, miejskich jednostek organizacyjnych; kontrola w zakresie wykorzystania dotacji budżetowych; kontrola prawidłowości sporządzania sprawozdań finansowych przez miejs
    StPr/19/0846
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Ochrona osób i mienia
    StPr/19/0843
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    prowadzenie wywiadów, tworzenie materiałów dziennikarskich i reporterskich
    StPr/19/0839
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa automatycznej myjni samochodowej
    StPr/19/0836

    obsługa klienta, kucharz
    StPr/19/0830

    StPr/19/0831

    nauczyciel w przedszkolnej grupie terapeutycznej
    StPr/19/0816
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    terapia dla dzieci ze spektrum autyzmu, terapia logopedyczna, pedagogiczna, rewalidacyjna
    StPr/19/0817
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    obsługa i ekspoatacja koparki, prace załadunkowe
    StPr/19/0801