Zamknij

Recepcjonista hotelowy

Nr oferty: StPr/24/0454Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Łukasiewicza 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa recepcji hotelowej i innych działów hotelu w zależności od natężenia pracy. Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami. Sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych. Obsługa systemów rezerwacyjnych. Sprzedaż usług hotelu Budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu Tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami Zapewnienie gościom hotelu komfortowych warunków pobytu; współpraca w tym zakresie z innymi działami hotelu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera - pakiet programów office
      • Samodzielność w działaniu
      • Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym w godz. 6-14, 14-22 w tym w weekendy i święta, punktualność, lojalność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów [Umiejętność 1] : Świadomość związania z zasadami profesjonalnej obsługi gości, dobra organizacja pracy, sumienność [Inne] : Punktualność, lojalność Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań Łatwość w nawiązywanie kontaktów, miła aparycja, wysoka kultura osobista
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Biuro Handlowe GAWEX
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Plac Wolności 12, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorsk
        Osoba do kontaktu: Jolanta Tkaczyk
        Numer telefonu: 797-005-547
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        wg stanowiska
        StPr/24/0501
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        sprzedaż wyrobów firmowych
        StPr/24/0502
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        praca fizyczna, przewóz materiałów na terenie całego kraju, praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy na bazę, przwóz lekkich materiałów w obrębie 300 km samochodem do masy całkowitej 12 ton ( nie tiry), czasem z przyczepą.
        StPr/24/0503
        data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

        różne prace frezerskie
        StPr/24/0504
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        StPr/24/0498
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        praca biurowa
        StPr/24/0499

        wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych, księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji kosztów firmowych, przygotowywanie deklaracji podatkowych, księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie przelewów
        StPr/24/0468
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        koordynacja działań/pracy biura, obsługa telefoniczna, mailowa i pocztowa biura, redagowanie dokumentów, obsługa bieżąca klientów, bieżące zaopatrzenie biura, dbałość o prawidłowy obiegu informacji i dokumentów
        StPr/24/0469
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Prowadzenie zajęć w przedszkolu, opieka nad dziećmi.
        StPr/24/0476
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Praca fizyczna- załadunek i rozładunek samochodów, utrzymanie ciągłości produkcji- przewóz materiałów.
        StPr/24/0466
        data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024