Zamknij

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Praca fizyczna- załadunek i rozładunek samochodów, utrzymanie ciągłości produkcji- przewóz materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Zawód:
    • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: OPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Marcin Pączka
        Numer telefonu: 502-575-607
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Prace porządkowe na magazynie, załadunek aut ciężarowych formatkami meblowymi, załadunek płyty bazowej na piły kątowe.
        StPr/24/0427
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        wg staowiska
        StPr/24/0429
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        kierowca samochodu towarowo- osobowego, samochodu ciężarowego (do 3,5T, pow. 3,5 T)
        StPr/24/0286
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        cięcie wałków stalowych, cięcie profili stalowych, cięcie kształtowników różnych
        StPr/24/0418

        układanie formatek meblowych, sortowanie elementów
        StPr/24/0425
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Cięcie formatek meblowych zgodnie ze zleceniem, obsługa pił kątowych (panelowych), obróbka stolarska (wiercenie, oklejanie) elementów.
        StPr/24/0426
        wynagrodzenie od od 5 800 PLN

        Pisanie artykułów i innych form dziennikarskich, redagowanie gazety, zbieranie materiałów do artykułów, organizacja prenumeraty, prace biurowe związane z wydawaniem gazety oraz wykonywanie innych zadań powierzonych przez pracodawcę.
        StPr/24/0414
        wynagrodzenie od od 3 228 PLN

        Praca w Szczecinku w stolarni lub w delegacji w Świnoujściu.
        StPr/24/0409

        Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej i na terenie bocznicy kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
        StPr/24/0397

        Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
        StPr/24/0398