Zamknij

Pomocnik operatora maszyn- sortowanie

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 3, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: prace pomocnicze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
    Pracodawca: STOL-TAP SZCZECINEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: ŚREDZKA 2BA, 62-020 Rabowice, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Kacper Paliński
    Numer telefonu: 882-359-616
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny
    Prace porządkowe na magazynie, załadunek aut ciężarowych formatkami meblowymi, załadunek płyty bazowej na piły kątowe.
    StPr/24/0427
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    wg staowiska
    StPr/24/0429
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    kierowca samochodu towarowo- osobowego, samochodu ciężarowego (do 3,5T, pow. 3,5 T)
    StPr/24/0286
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    cięcie wałków stalowych, cięcie profili stalowych, cięcie kształtowników różnych
    StPr/24/0418

    układanie formatek meblowych, sortowanie elementów
    StPr/24/0425
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Cięcie formatek meblowych zgodnie ze zleceniem, obsługa pił kątowych (panelowych), obróbka stolarska (wiercenie, oklejanie) elementów.
    StPr/24/0426
    wynagrodzenie od od 5 800 PLN

    Pisanie artykułów i innych form dziennikarskich, redagowanie gazety, zbieranie materiałów do artykułów, organizacja prenumeraty, prace biurowe związane z wydawaniem gazety oraz wykonywanie innych zadań powierzonych przez pracodawcę.
    StPr/24/0414
    wynagrodzenie od od 3 228 PLN

    Praca w Szczecinku w stolarni lub w delegacji w Świnoujściu.
    StPr/24/0409

    Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej i na terenie bocznicy kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
    StPr/24/0397

    Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
    StPr/24/0398