Zamknij
REKLAMA

Próbował ukraść BMW. Został zatrzymany na gorącym uczynku

12:59, 11.07.2019 | Policja Szczecinek
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zatrzymali 20-letniego mieszkańca Szczecinka, który odpowie przed sądem za włamanie i usiłowanie kradzieży pojazdu marki BMW.

-Patrolowcy ze Szczecinka podczas kontroli miejsc parkingowych, na jednym z parkingów w pobliżu centrum handlowego zauważyli młodego mężczyznę, który próbował schować się między pojazdami. Dziwne zachowanie mężczyzny, a w konsekwencji jego szybkie oddalenie z parkingu wzbudziło zainteresowanie mundurowych

–mówi mł. asp. Anna Matys, oficer prasowy szczecineckiej policji.

-Mężczyzna został wylegitymowany i sprawdzony pod kątem posiadania przedmiotów pochodzących z przestępstwa lub mogących posłużyć do jego popełnienia. I choć mieszkaniec Szczecinka po czynnościach został zwolniony, mundurowi wrócili na parking by jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się wszystkim zaparkowanym tam pojazdom.

Wjeżdżając na parking policjanci zauważyli gasnące światła w jednym z zaparkowanych tam pojazdów. W osobowym BMW niedomknięte były tylne drzwi, a na miejscu kierowcy siedział mężczyzna, który udawał, że śpi.

Dwudziestolatek ze Szczecinka nie umiał logicznie wyjaśnić co robi w samochodzie, a kiedy mundurowi dostrzegli śrubokręt wbity w stacyjkę pojazdu zdecydowali, że dalszych wyjaśnień mężczyzna dokona w Komendzie Powiatowej Policji w Szczecinku.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, po badaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila. Kiedy alkohol wyparował z organizmu, mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Zatrzymany za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(Policja Szczecinek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

taki ktośtaki ktoś

17 1

W dupę mu ten śrubokręt wsadzić ! Przez takich pajaców człowiek ma rozwalone auto , i co lepsze nikt mu nie odda za to kasy! 14:54, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DarwinDarwin

20 0

Jest to tak opisane, że wynika z tego że przedsiębiorczy 20-latek po wylegitymowaniu przez policję został zwolniony po czym poszedł do BMW udawać, że śpi. Jeśli tak było to trzeba dać mu jakąś nagrodę za bycie największym kretynem w areszcie. A jeśli było ich dwóch to nagroda dla redaktora za umiejętne posługiwanie się piórem. No ostatecznie dla mnie, za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!? 15:31, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PsPs

7 1

Bmw hhhhaaa 16:28, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Filipowski filipFilipowski filip

1 1

Jak bmw to pewnie maciora 07:35, 12.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Miro Miro

0 0

Ujawni się to ci dadzą macior bohater hshaha 17:46, 13.07.2019


Maro 26 Maro 26

3 0

Jechać ze złodziejami do czarnego tam ich miejsce do roboty 17:44, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone