Zamknij
REKLAMA

Taekwondziści wrócili z medalami

21:29, 15.04.2019 | KSW Szczecinek
REKLAMA
Skomentuj

W Częstochowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Taekwondo GTF w kat: młodzika, juniora młodszego, juniora i seniora. W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z Austrii Czech Mołdawii oraz Polski.W Mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentowali się bardzo dobrze zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek zdobywając jeden złoty medal i dwa srebrne medale.

Wyniki:

junior młodszy:

kat:+64 kg srebrny medal zdobył Szymon Gaczyński

Seniorzy: kat: -82 kg złoty medal zdobył Bartłomiej  Mienciuk, wszystkie walki wygrał zdecydowanie w dobrym stylu i tym samym obronił tytuł zdobyty w zeszłym roku.Bartłomiej jest doświadczonym i bardzo utytułowanym zawodnikiem, aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Kickboxingu.

kat: -76 kg srebrny medal zdobył Dawid Doliński.

Zawodnicy Maja Kowalska przegrała w pierwszej walce eliminacyjnej, a Kacper Jakimcio odpadł w drugiej walce eliminacyjnej.

W ten sam weekend odbyły się  Mistrzostwach Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Full-Contact, kolejny swój tytuł Mistrza Polski w kat: -71 kg  zdobył wychowanek KSW Szczecinek Jakub Pokusa, który obecnie startuje z klubu KKS Sporty Walki Poznań.

na zdjęciu: od lewej z przodu Maja Kowalska , Kacper Jakimcio za nimi od lewej Bartłomiej Mienciuk, Brian Doliński i Krzysztof Pajewski

(KSW Szczecinek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone