Zamknij
REKLAMA

Taekwondziści wrócili z medalami

21:29, 15.04.2019 | KSW Szczecinek
REKLAMA
Skomentuj

W Częstochowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Taekwondo GTF w kat: młodzika, juniora młodszego, juniora i seniora. W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z Austrii Czech Mołdawii oraz Polski.W Mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentowali się bardzo dobrze zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek zdobywając jeden złoty medal i dwa srebrne medale.

Wyniki:

junior młodszy:

kat:+64 kg srebrny medal zdobył Szymon Gaczyński

Seniorzy: kat: -82 kg złoty medal zdobył Bartłomiej  Mienciuk, wszystkie walki wygrał zdecydowanie w dobrym stylu i tym samym obronił tytuł zdobyty w zeszłym roku.Bartłomiej jest doświadczonym i bardzo utytułowanym zawodnikiem, aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Kickboxingu.

kat: -76 kg srebrny medal zdobył Dawid Doliński.

Zawodnicy Maja Kowalska przegrała w pierwszej walce eliminacyjnej, a Kacper Jakimcio odpadł w drugiej walce eliminacyjnej.

W ten sam weekend odbyły się  Mistrzostwach Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Full-Contact, kolejny swój tytuł Mistrza Polski w kat: -71 kg  zdobył wychowanek KSW Szczecinek Jakub Pokusa, który obecnie startuje z klubu KKS Sporty Walki Poznań.

na zdjęciu: od lewej z przodu Maja Kowalska , Kacper Jakimcio za nimi od lewej Bartłomiej Mienciuk, Brian Doliński i Krzysztof Pajewski

(KSW Szczecinek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone