Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Prowadzący pojazdy kolejowe obrębie bocznicy

Data dodania: 2024-09-18 09:55:40 ID: 9660

885 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Silva LS od 2018 roku posiada licencję na przewozy kolejowe, a od kilkunastu lat działa w obszarach spedycji kolejowej, utrzymania infrastruktury i taboru oraz logistyce.

W oparciu o nasze doświadczenie, infrastrukturę i tabor kolejowy oferujemy realizację przewozów kolejowych krajowych i zagranicznych. Dzięki dofinansowaniu unijnemu od stycznia 2021 roku rozpoczęliśmy przewozy intermodalne.

PROWADZĄCY POJAZDY KOLEJOWE W OBRĘBIE BOCZNICY

Zadania na stanowisku:

Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej na terenie bocznicy kolejowej

Wymagania:

Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty

Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej

Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej

Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy

Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata)

Wyślij SMS o treści „PRACA” pod numer 885 285 334 lub

wyślij CV za pośrednictwem formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=61ee4cea3f394e7a8f51265861ca4912