Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Spedytor bocznicy kolejowej (bez doświadczenia)

Data dodania: 2024-09-18 09:52:02 ID: 9658

885 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Dołącz do naszego zespołu, jeśli chciałbyś związać swoją przyszłość zawodową z branżą kolejową.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy:

Cykl szkoleń przygotowujący do objęcia samodzielnego stanowiska

Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Zadania na stanowisku:

Koordynowanie przewozów kolejowych i prac manewrowych ma terenie zakładu i bocznicy kolejowej

Kontrolowanie stanu technicznego taboru przy wjeździe i wyjeździe na zakład

Nadzorowanie prac przy rozładunku i załadunku towaru, zabezpieczanie wagonów

Uczestnictwo w czynnościach zdawczo-odbiorczych przy obsłudze bocznic

Prowadzenie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji przewozowej

Wymagania:

Wykształcenie średnie / wyższe techniczne

Chęć do nauki i rozwoju na stanowisku spedytora kolejowego

Gotowość do pracy na terenie bocznicy kolejowej (50%) i w biurze (50%) oraz w równoważnym systemie czasu pracy

Zaangażowanie w powierzane obowiązki

Umiejętność logicznego myślenia

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku u przewoźnika kolejowego oraz znajomość przepisów kolejowych

Prawo jazdy kat. B

Znajomość obsługi programów MS Word i MS Excel

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5241ca2bb7ef47d58c4bb09c0d57bd3c