Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Ustawiacz (Szczecinek)

Data dodania: 2024-09-18 09:52:08 ID: 9657

885 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

USTAWIACZ

Zadania na stanowisku:

Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej;

Oferujemy:

Wsparcie w relokacji;

Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata);

Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

Wymagania:

Świadectwa kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza;

Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;

Gotowość do pracy zmianowej, samodzielność, umiejętność logicznego myślenia;

Wyślij SMS o treści „USTAWIACZ” pod numer 885 285 334 bądź wyślij CV za pośrednictwem formularza.