Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik Pralni Przemysłowej /Krawcowa

Data dodania: 2024-06-28 14:02:05 ID: 9238

505 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

pralnia przemysłowa w Niemczech poszukuje energicznych i zmotywowanych pracowników na stanowisko: Pracownik Pralni Przemysłowej / Krawcowa

Obowiązki:
• Praca może być wykonywana zarówno w zakresie prac krawieckich jak i pracy pomocniczej na pralni
• Praca przy maszynie, polegająca na naprawianiu odrzuconych w kontroli jakości wypranych rzeczy. Są też ręczne prace naprawcze odzieży. To mogą być następujące czynności:
 przyszycie guzika;
 odprucie zniszczonej kieszeni i przyszycie nowej;
 zacerowanie dziury, zszycie rozprucia;
 szwaczki mają do dyspozycji odpowiednie materiały takie jak np. gotowe elementy odzieży roboczej, wstawki materiałowe, kieszenie oraz różne z punktu widzenia jakości i koloru nici.
• Sortowanie prania
• Załadunek i obsługa maszyn piorących
• Obsługa magla
• Przygotowywanie prania do prasowania
• Składanie i foliowanie prania
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• Chęć do pracy i zaangażowanie
• Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 6500-7500 PLN netto
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
• Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym tygodniu
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po 3 miesiącach pracy
• Płatne dni świąteczne i premie wakacyjne i bożonarodzeniowe
• 24 dni płatnego urlopu rocznie
• Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora
• Polską umowę o pracę tymczasową
• Pomoc w załatwieniu formalności i organizacji wyjazdu

Wszystkie formalności załatwisz szybko i bezproblemowo, a my zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie!

Zadzwoń lub napisz:
☎+48 505 176 000, +48 505 179 000
💻[email protected]