Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Kierowca CE (Hakowiec/HDS)

Data dodania: 2024-06-28 10:22:55 ID: 9235

782 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

KIEROWCA CE (HAKOWIEC/HDS)

Lokalizacja (baza rozpoczęcia): Szczecinek, Strzelce Opolskie, Mielec, Dobroszyce
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę
Stawka:
KON: 5000 - 6500 zł netto + premie
HDS: 5500 - 7000 zł netto + premie
Zasięg transportu: Głównie Polska, sporadycznie Czechy, Anglia, Skandynawia, Grecja
System pracy: 2 zmiany, sporadycznie jazda w sobotę. Średnia ilość czasu pracy: 8-11h/dziennie

Wymagania:
⦁ Prawo jazdy kat. CE
⦁ Min. rok doświadczenia (Trasy międzynarodowe, kraje UE)
⦁ Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy kod 95)
⦁ Karta kierowcy do tachografu
⦁ Uprawnienia na pojazd HDS
⦁ Uprawnienia na żuraw przenośny i przewoźny wydany przez Urząd Dozoru Technicznego
⦁ Podstawowa znajomość języków: Angielski, Ukraiński, Rosyjski

Zakres obowiązków:
⦁ Przewóz surowca drzewnego (odpady tartaczne, drewno z odzysku) - hakowiec
⦁ Przewóz surowca drzewnego (drewno okrągłe, zrzyna) - HDS
⦁ Prowadzenie książki eksploatacji pojazdu
⦁ Uczestniczenie w naprawach i remontach pojazdów
⦁ Dbanie o czystość samochodu (mycie samochodu min. 1 w tygodniu)
⦁ Dbanie o stan techniczny pojazdu (wykonywanie obsługi codziennej)
⦁ Obsługa programu telemetrycznego Transics

Oferujemy:
⦁ Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
⦁ Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
⦁ Dofinansowanie do karty Multisport
⦁ Kursy zawodowe poszerzające wiedzę
⦁ Pracę od zaraz

KONTAKT:
[email protected]
782 651 338

782 651 338