Zamknij

Kickboxing. Kolejne udane starty szczecineckich fighterów

09:54, 14.05.2019 a.d Aktualizacja: 12:20, 14.05.2019
Skomentuj

W Szczecinie odbył się turniej w Kickboxingu Polish Fighter w kat: młodzików , kadetów młodszych i kadetów starszych. W zawodach wystartowało 380 zawodników, w tym zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek.

Kadet starszy:

waga: 42kg II miejsce zdobył Kacper Jakimcio , w finale uległ zawodnikowi z UKS Dragon Gorzów Wielkopolski Michałowi Kaczorowi.

Kadet młodszy:

waga: +49kg I miejsce zdobyła Wiktoria Szumska, w finale spotkała się z Mają Kowalską obie zawodniczki z klubu.Maja w drodze do finału wygrała wszystkie walki przed czasem przez przewagę techniczną, w finale po bardzo zaciętym pojedynku musiała uznać wyższość Wiktorii Szumskiej, która otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju, warto przypomnieć, ze Wiktoria jest aktualną Mistrzynią Polski w tej kategorii wiekowej.

W kategorii do 37kg do strefy medalowej nie zdołał się zakwalifikować Ksawery Ilukowicz.