Zamknij
REKLAMA

Stylowe mieszkanie - parter, garaż+możl. lokalu

Data dodania: 2021-04-12 00:33:08

Opis

Sprzedam stylowe mieszkanie - 3 pokoje - z garażem w podwórku (ul. Chełmińska).
Ogrzewanie kominek (z rozprowadzeniem na całe mieszkanie) + gazowe.
Instalacja elektryczna - wymieniona.
Wszystkie okna wymienione na PCV (3 szyby).
Wszystkie drzwi wewnętrzne - nowe.
Na ścianach gładź i tynki stylowe. Łazienka posiada dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Na całości mieszkania podłogi są wyłożone oryginalną, szeroką deską podłogową (daglezja).
Mieszkanie nie wymaga remontu - wystarczy wejść, i mieszkać. Kuchnia, przedpokój , łazienka oraz sypialnia są wyposażone w elementy stałe - stylowe meble (zespolone ze ścianami), które powodują, że nie potrzeba dodatkowych mebli.
Krótko mówiąc, jest to bardzo wygodne mieszkanie - z duszą.
Własność.
Do mieszkania przypisany jest też udział w działce na której stoi budynek, garaże oraz sporo miejsca do zagospodarowania. Kamienica jest sukcesywnie remontowana w ramach wspólnoty.
W całej kamienicy wymieniona jest instalacja gazowa, elektryczna, wymieniony nowy dach oraz wyremontowana klatka schodowa. W najbliższej perspektywie ocieplenie budynku. Sąsiedztwo niekonfliktowe i spokojne a działanie wspólnoty bezkonfliktowe. Położenie kamienicy idealne - blisko markety, jezioro, szkoły, apteki itp.
Do mieszkania przynależy też duży, przestronny, murowany garaż - w podwórzu (w Szczecinku to koszt 20-30 tys).
Atutem jest przestronna piwnica (30m2), która znajduje się od ulicy - bezpośrednio pod mieszkaniem. Istnieje możliwość przerobienia na biuro, gabinet itp. Piwnica widna - 2 okna. Ogrzewanie gazowe przechodzi przez piwnicę... więc ogrzewanie piwnicy nie stanowi problemu. Wystarczy obniżyć poziom posadzki o 50 cm i powstaje lokal 30m2. .
Do dyspozycji wszystkich lokatorów jest też dostępny przestronny strych.
Więcej zdjęć mogę wysłać na e-maila'a.

Kontakt ze sprzedającym

784Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA