Promuj to ogłoszenie

Dekarz/Blacharz/Cieśla

Data dodania: 2019-10-03 16:17:01ID: 932

502Pokaż numer[email protected]

OFERTA NA USŁUGI DEKARSKIE
Naszym klientem jest Szwedzka firma z długoletnim doświadczeniem na rynku. Realizująca projekty budowlane w tym wszelkiego rodzaju prace blacharskie oraz dekarskie. Na miejscu pracuje polski personel. Chętnie rozpoczniemy współpracę z doświadczonymi specjalistami.
MIEJSCE: SZWECJA/GOTEBORG
STAWKA: 140-170 SE/H
ZATRUDNIENIE: Kontrakt
OKRES: 6 miesięcy z opcją przedłużenia
OPIS STANOWISKA:
? Obsługi giętarki automatycznej oraz innych urządzeń służących do przygotowywania okuć dachowych, parapetów zewnętrznych
? Stworzenie szkieletu/stelażu budowlanego, izolacje
? Montowanie okuć dachowych ? Montaż i demontaż blachy na rąbek stojący ? Montaż i demontaż blachy trapezowej ? Montaż rynien i wszelkich obróbek blacharskich
WYMAGANIA:
? Doświadczenie na stanowisku dekarza/cieśli/pomocnika dekarza
? J. Angielski w stopniu komunikatywnym
? Umiejętność pracy w zespole
? Mile widziane prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY:
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy
? Zwrot kosztów dojazdu
? Pełna opieka administracyjna
? Organizacja wyjazdu
Zapraszamy do współpracy pod adresem [email protected] lub 502 413 152