Promuj to ogłoszenie

Mechanik

Data dodania: 2019-09-12 16:13:41ID: 850

[email protected]

Tvilum 2018 Poland Sp. z o.o. poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Mechanik.

Opis stanowiska:
?Diagnoza usterek mechanicznych maszyn i ich usuwanie we właściwym czasie
?Utrzymanie maszyn, urzadzeń i linii produkcyjnych w obszarze mechaniki
?Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie przeglądów maszyn i urządzeń
?Montowanie i regulacja maszyn zgodnie z wymaganiami
?Przeglądy maszyn
?Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania:
?Wykształcenie kierunkowe
?Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
?Wiedza z zagadnień mechaniki
?Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
?Dobra znajomość rysunku technicznego
?Dobre umiejętności organizacyjne
?Znajomość języka angielskiego uważana będzie za dodatkowy atut
?Umiejetność pracy w zespole
?Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów
?Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
?Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego
?Długotrwałe i stabilne warunki zatrudnienia
?Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami
?Ubezpieczenie grupowe
?Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
?Wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej ?RODO?."