Zamknij
REKLAMA

KORONAWIRUS. Na tę chwilę nie ma decyzji o kolejnych zaostrzeniach

12:26, 05.01.2022 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Jeżeli mielibyśmy argumenty, że zwiększona liczba zakażeń w ostatnich dniach to zmiana trendu, wówczas będą podejmowane decyzje o kolejnych zaostrzeniach. Natomiast na tę chwilę takich decyzji nie ma - powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedzielski w środę był pytany o ewentualne nowe obostrzenia w związku ze wzrostem zakażeń. Minister po raz kolejny ocenił, że obecny wzrost to poświąteczna anomalia, a nie zmiana trendu.

"Jeżeli mielibyśmy argumenty, które mówią o tym, że jednak jest to zmiana trendu - a ta rzeczywistość bywa dynamiczna - to oczywiście takie decyzje o kolejnych zaostrzeniach będą podejmowane. Natomiast na tę chwilę takich decyzji nie ma" - powiedział szef MZ.

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Gość Gość

3 2

Wszystkie Kraje coś robią a Polska jak zwykle na końcu bo przecież jesteśmy zieloną wyspą dopiero jak służba się załamie to będą się martwić, kosztem innych pacjentów 11:28, 07.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

7-dawka7-dawka

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


GośćGość

1 0

A tobie resztki szarych komórek wyparowały po wypowiedzi widać że.......... 19:28, 10.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

..........

0 0

"Najsmieszniejsze"jest to, ze Pisowi zalezalo na wyzu demograficznym a za ich rzadow umarlo najwiecej ludzi od zakonczenia ll wojny swiatowej. 10:06, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%