Zamknij
REKLAMA

Film promujący nasz region z główną nagrodą na Forum Promocji Turystyki [WIDEO]

09:59, 10.06.2021 | SzLOT
Skomentuj
REKLAMA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas odbywającego się w ostatni poniedziałek, w warszawskiej Kamienicy Artystycznej, VIII Forum Promocji Turystyki, film promujący nasz region zdobył główną nagrodę w kategorii „Smaczek Regionu”. Produkcja ta zrealizowana była przez agencję Next Level na zlecenie SzLOT-u i SAPiK-u.

Forum Promocji Turystyki organizowane jest przez portal WaszaTurystyka.pl.  Jest to okazja do spotkania przedstawicieli całej branży, poznania nowych trendów na rynku i opinii dotyczących promocji i funkcjonowania turystyki, co nabiera szczególnego znaczenia w post pandemicznej rzeczywistości. 

Tegoroczną edycję Forum Promocji Turystyki swoją obecnością zaszczycili między innymi: Andrzej Gut-Mostowy - podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, Tonci Glavina – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Turystyki i Sportu Republiki Chorwacji, Dominik Borek - dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Rozwoju, Rafał Szlachta – prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Michał Fijoł – członek zarządu PLL LOT, Andrzej Kraśnicki – prezes PKOl, Piotr Henicz – v-ce prezes Itaki, Maciej Nykiel – prezes Nekera, Gheorge Marian Cristescu – prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

(SzLOT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

OskarOskar

5 0

A południowo-wschodnią część miasta pominięto w filmie, jakby jej w ogóle nie było. 11:47, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SoniaSonia

1 1

Większość filmu o wędkarstwie... Zmontowane super ale czemu nie pokazali np: Mysiej Wyspy, plaż, darmowej km, dworca (albo lepiej nie), placów zabaw (terenu przy kopernika) itp. Taki dla starych ludzi ten film 13:12, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OloOlo

1 0

Oprócz tego, że miasto nie jest brzydkie, to nic tu nikogo nie trzyma. To ziemie odzyskane, wszystko co piękne to pozostałość po Niemcach... Poza tym zimne ziemie zimnych ludzi - ani tu relacji społecznych nie ma, ani ludzi mieszkających tu z dziada pradziada, ani folkloru, ani strojów ludowych, ani dań regionalnych... Nic. Pustka i multum ludzi znikąd, oddanych kiedyś czerwonym, obecnie tęczowym 17:40, 11.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%