Zamknij
REKLAMA

Kredyt konsolidacyjny - rozwiązanie idealnie skrojone dla każdego portfela

13:54, 15.10.2020 | r.
Skomentuj materiał partnera

Obecnie większość Polaków posiada nie jeden a kilka kredytów w różnych instytucjach finansowych. Nawet jeśli sam fakt spłacania kilku rat w miesiącu nie obciąża naszego miesięcznego budżetu, to jednak ciągłe pamiętanie o terminach, kwotach do spłaty i różnych numerów rachunków może być dla nas bardzo kłopotliwe. W tym gorszym scenariuszu kilka kredytów może sprawić, że ciężko nam wiązać koniec z końców a kwoty rat, które składają się na kapitał i odsetki skutecznie oddalają od nas perspektywę zaoszczędzenia lub chociaż pozwolenia sobie na drobne przyjemności. Czy istnieje jakiekolwiek rozwiązanie takiej patowej sytuacji? To świetny moment, by poznać produkt, jakim jest kredyt konsolidacyjny.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny to produkt, w którym wszystkie nasze kredyty, pożyczki, zobowiązania z tytułu limitów w rachunku oraz kart kredytowych możemy złączyć w jeden produkt, z jedną kwotą do zapłaty i jednym terminem, w którym taka rata miałaby zostać spłacana. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, które są zmęczone ciągłym lawirowaniem pomiędzy kilkoma mniejszymi kredytami i chciałyby uporządkować swoje finanse. Kredyt konsolidacyjny to pierwszy, bardzo ważny krok właśnie na drodze do uporządkowania finansów osobistych. Plus związany z jedną wspólną ratą nie stanowi jedynej zalety kredytów konsolidacyjnych. Obecnie sytuacja na rynku kredytowym jest na tyle dogodna, że konsolidując przeszłe zobowiązania, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że otrzymamy znacznie lepsze warunki cenowe niż w przypadku dawnych kredytów. Oznacza to, że jeśli podliczymy sobie sumę miesięcznych rat kilku poprzednich kredytów i kwotę, którą mamy zapłacić w ramach kredytu konsolidacyjnego, okaże się, że będziemy musieli zapłacić znacznie mniejsze odsetki. Więcej informacji o kredytach konsolidacyjnych i ich warunkach możemy poznać dzięki takim stronom jak https://www.expander.pl/kredyty/konsolidacyjne/.

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt konsolidacyjny?

Proces wnioskowania o kredyt konsolidacyjny nie różni się zbytnio od wnioskowania o zwykły kredyt gotówkowy. Różnica polega jedynie na tym, że w drodze wnioskowania musimy podać wszelkie zobowiązania, które chcemy skonsolidować. Z reguły podczas wnioskowania w oddziale pracownik widzi nasze zobowiązania, więc nie stanowi to żadnego dodatkowego problemu, by dodać je do sumy konsolidacyjnej. Podobnie ma się sprawa, gdy wnioskujemy o taki kredyt przez Internet. Na etapie weryfikacji naszej historii będziemy mieli podgląd naszych dotychczasowych zobowiązań i po zaznaczeniu ich wejdą one w skład kredytu konsolidacyjnego. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze bank spłaci automatycznie nasze zobowiązania. W umowie konsolidacji może być obecny punkt, zgodnie z którym to my jako klienci zobowiązujemy się do opłacenia wszystkich przeszłych kredytów w ciągu kilku dni roboczych.

Jakie są zalety związane z otrzymaniem kredytu konsolidacyjnego?

Kredyt konsolidacyjny to mniej problemów związanych z obsługą wielu kredytów. Nie musimy pamiętać o różnych datach spłacania naszych rat - wystarczy pamiętać o jednej dacie. Konsolidacja to również mniejsza kwota odsetek i mniejszy balast, który każdego miesiąca musieliśmy podnosić, spłacając niesamowicie dużą kwotę odsetek.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast otrzymaj odpowiedź

Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej pod adresem: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!. 22:26, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA