Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy finansowego?

07:30, 02.12.2019 | a.d
Skomentuj

Każdy kto stara się o kredyt hipoteczny wie, jak żmudne jest chodzenie do banku do banku i porównywanie ofert. Jeden bank ma takie wymagania, a drugi inne. Jeden oferuje swoim klientom promocje inny kusi atrakcyjną ofertą. Przeciętnemu Kowalskiemu trudno się w tym wszystkim połapać. W pokonaniu bankowych zawiłości i uzyskaniu wymarzonego kredytu pomogą ci doradcy finansowi.

Kim są doradcy finansowi?

Doradcy finansowi są to osoby indywidualne, pracownicy firm doradczych lub banków. Po rozmowie z klientem przedstawiają mu najlepsze opcje różnego rodzaju rozwiązań finansowych w tym kredytu hipotecznego. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usług doradcy, to po pierwsze przedstawi ci on oferty wielu banków, po drugie będzie ci towarzyszył podczas całego procesu pozyskiwania kredytu. 

Nie ponosisz żadnych kosztów

Myślisz, że nie stać cię na skorzystanie z usług profesjonalistów? Doradcy kredytowi  nie pobierają od swoich klientów żadnych opłat. Konsultant, który pomaga ci uzyskać kredyt otrzymuje swoje wynagrodzenie z prowizji banku. Dostałeś pozytywną decyzję o przyznaniu kredytu hipotecznego. Bank przy uruchomieniu środków finansowych pobiera określoną opłatę, czyli prowizję. To właśnie z tych pieniędzy generowane jest wynagrodzenie dla doradców finansowych. 

Porównanie ofert bankowych, promocje

Doradcy finansowi współpracują z wieloma bankami i doskonale znają ich ofertę. To ogromna zaleta, ponieważ niemal od ręki mogą przedstawić swoim klientom propozycje dostosowane do ich oczekiwań i możliwości finansowych. Doradcy finansowi wiedzą również o aktualnych promocjach oraz innych warunkach i procedurach, które mogą wpłynąć na koszty kredytu. 

Oszczędność czasu i wsparcie

Zależy ci na tym, żeby szybko pozyskać kredyt hipoteczny? Doradcy finansowi ci w tym pomogą. Dużą zaletą korzystania z usług konsultantów jest oszczędność czasu. Nie musisz chodzić od banku do banku i porównywać oferty. Nie tracisz czasu na wyszukiwanie znaczenia różnych pojęć z dziedziny finansów. 

Doradcy finansowi oferują ci również wsparcie podczas całej procedury starania się o kredyt. Badają twoją zdolność kredytową przed złożeniem wniosku do banku, pomagają zgromadzić wymagane dokumenty, negocjować warunki pożyczki z bankiem, a także oferują swoje wsparcie już po uruchomieniu środków finansowych.  

Doradcy finansowi to profesjonaliści, którzy pomogą ci uzyskać kredyt na najkorzystniejszych możliwych warunkach. Nie jesteś biegły w zagadnieniach finansowych? Nie masz czasu na porównywanie ofert banków? Koniecznie skorzystaj z usług doradców finansowych. 

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone