Zamknij
REKLAMA

Black Friday coraz bliżej - gdzie warto się wybrać na zakupy?

10:10, 21.11.2019 | a.d
Skomentuj

Do tegorocznego święta wyprzedaży Black Friday pozostało już naprawdę niewiele czasu. W Polsce noc gorących wyprzedaży przypada na 29 listopada, a w gorączce zakupów weźmie udział sporo osób liczących na oszczędności! Czy wiesz, gdzie najlepiej poszukiwać informacji o promocjach oraz skąd wzięła się ta tradycja? Przeczytaj artykuł, by wiedzieć wszystko o Czarnym Piątku!

Każdy lubi zakupy, ale tylko niewielu potrafi kupować mądrze. Black Friday to dobry moment, by udać się na przemyślane zakupy, a co najważniejsze, obłowić się w przedmioty, na które polowaliśmy już od dłuższego czasu, a ze względów finansowych, nie mogliśmy sobie na nie pozwolić.

Tylko jedna taka noc w roku – szalone wyprzedaże z Black Friday

Choć w Stanach ta tradycja ma już całkiem spore korzenie to w  Polsce wciąż nie każdy ma świadomość, na kiedy przypada i na czym polega Czarny Piątek. Tymczasem, jest to okazja to zdobycia naprawdę sporych okazji i szalonych zakupów, które wcale nie muszą się ograniczać wyłącznie do jednego dnia. Black Friday coraz częściej rozszerza się na cały tydzień poprzedzający dzień głównych wyprzedaży. W ten sposób z zakupów może skorzystać każdy, nawet bardzo zapracowany klient!

Nic dziwnego, że popularność Czarnego Piątku każdego roku wzrasta, a gorąca oferta obejmuje coraz szerszym zasięgiem, najbardziej znane sieciówki.

Czy Ty korzystasz z Black Week?

Jeśli tak to warto zastanowić się z jakich okazji będziesz chciał zakupić towary w tym roku. W okresie jesienno-zimowym najczęściej urządzamy domy lub mieszkania. Ma to oczywisty związek z nadchodzącymi świętami. Sprzedawcy sklepów wskazują dość jednoznacznie, że w tym czasie najchętniej kupujemy wyposażenie kuchenno-łazienkowe, a także dywany, czy meble. Jeśli i Ty, masz w planie mały remont to zerknij na ofertę Black Friday w https://www.kimbino.pl/obi/ lub https://www.kimbino.pl/castorama/

Odrobina ekologii w szaleństwie wyprzedażowym!

Aby jednocześnie skorzystać z uroków wyprzedaży Black Friday oraz być w zgodzie z ekologią warto odejść od tradycji papierowych gazetek. O wszystkich ofertach przygotowanych z okazji tego wielkiego międzynarodowego święta możesz dowiedzieć się w Internecie. Na stronie Kimbino zgromadzono wszystkie gazetki, w których można się przyjrzeć produktom w niskich cenach. To szybki, ale przede wszystkim ekologiczny sposób.

Papierowe gazetki, które są rozsyłane do klientów sklepów nie mają tak dużej skuteczności dotarcia do klienta i najczęściej nie są przeglądane. A produkcja takiej mało efektownej kolorowej prasy odbija się echem na ilości powstałej makulatury.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu stron internetowych do walki o ekologię to zajrzyj tutaj: https://www.moja-ostroleka.pl/art/1567842395/gazetki-sklepowe-w-internecie-sposob-na-ekologie-w-codziennym-zyciu

Polski Black Friday wypada już za kilkanaście dni. Daj się ponieść szalonym wyprzedażom, a być może spełnisz swoje marzenia o posiadaniu produktów, na które wcześniej po prostu nie było Cię stać. Pamiętaj, Czarny Piątek to prawdopodobnie ostatnia taka okazja to zrobienia tanich zakupów bożonarodzeniowych dla swoich bliskich! Zobacz, na jakie promocje możesz liczyć w tym roku!

REKLAMA
(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone