Zamknij
REKLAMA

Sprawniejsza nauka dzięki podręcznikom i innym pomocom naukowym

09:42, 28.10.2019 |
Skomentuj

Rok szkolny już się rozpoczął, ale to nie oznacza końca przygotowań do nauki – a wręcz odwrotnie. Nowa podstawa programowa sprawiła, że niektóre z niezbędnych książek zostały wydane stosunkowo niedawno i ciężko je znaleźć nie tylko w stacjonarnych antykwariatach, ale też sklepach internetowych. Kiedy nawet Twoja ulubiona księgarnia zawiodła, warto rozważyć ofertę Livro.

Przede wszystkim znajdują się w niej podręczniki. Niezależnie od tego, czy chodzi o nauki humanistyczne czy tez ścisłe, Livro – księgarnia internetowa podręczniki ma i to jest jej atut. Od geografii, przez chemię, aż po historię – nie musisz czekać tygodniami na dostawę w swoim mieście. Atrakcyjna jest nie tylko cena podręczników. Plusem jest tez niski koszt dostawy i szybkość przesyłki.

Pomoc językowa

Minęły już niemal dwa miesiące, a Ty nadal masz problemy z podstawami języka niemieckiego? Najwyższy czas zainwestować w książkę, która pozwoli Ci się samodzielnie podciągnąć w nauce. Wybierając którąś z propozycji Livro, nauka niemieckiego stanie się o wiele łatwiejsza. Dzięki szerokiemu wyborowi podręczników już teraz możesz pomyśleć o swojej przyszłości. Pomoc przyda się też w przypadku zimowej lub wiosennej wycieczki szkolnej do Berlina.

Umiejętności językowe są istotne również na rynku pracy, więc warto podnosić swoje umiejętności nawet wtedy, gdy w niemieckim czujesz się jak ryba w wodzie. Szeroki zakres słowników z idiomami z pewnością pomoże opanować nawet bardzo skomplikowane wyrażenia. Nawet nie zauważysz, jak zaczniesz wplatać je w rozmowę ze swoimi znajomymi zza granicy!

A jeśli już kończysz naukę...

Ostatni rok Twojej nauki już się rozpoczął, warto więc pomyśleć też o pomocy w przygotowaniu się do matury. Biorąc pod uwagę fakt, jak stresującym wydarzeniem jest matura, matematyka stanowi dodatkowe źródło niepokoju – zwłaszcza dla umysłów humanistycznych. Jednak dzięki książce „Teraz matura. Matematyka” będziesz w stanie nie tylko utrwalić dotychczasową wiedzę, ale też doskonalić się pod tym względem.

Od lat egzaminem, który w uczniach budzi największe obawy jest matematyka, dlatego systematyczne powtarzanie materiału z tego zakresu jest niezwykle istotne. Nowa Era jest jednym z wydawnictw, które nie tylko tworzy podręczniki dla uczniów szkół każdego stopnia, ale również projektuje pomoce naukowe, które są zgodne z wytycznymi CKE. Korzystając z tego podręcznika Twoje szanse na wyższy wynik z pewnością urosną.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone