Zamknij
REKLAMA

Wygodne, mobilne oraz przede wszystkim tanie. Poznaj wszystkie zalety domków holenderskich

20:34, 26.09.2019 | .
Skomentuj

Domki holenderskie cieszą się w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem. Są one nie tylko powiewem mody z zachodu, ale także bardzo praktycznym rozwiązaniem, dedykowanym dla każdego fana podróżowania. Możliwość kupna domu holenderskiego na własność to marzenie wielu Polaków, a my przedstawimy Wam wszystkie zalety tego typu mobilnych mieszkań.

Stosunek ceny do jakości domków holenderskich robi wrażenie na każdym podróżniku

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na decyzje zakupowe potencjalnych klientów zawsze jest cena. Domki holenderskie charakteryzują się niskim kosztem zakupu. I bynajmniej nie jest to mit powielany przez nieuczciwych sprzedawców tego typu budynków. Niezwykle atrakcyjna kwota to fakt, który sprawia, że mobilne mieszkania cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Do wyboru dostajemy używane domki holenderskie lub konstrukcje całkowicie nowe. Oczywiście zdecydowanie tańsze okazuje się lokum z drugiej ręki, jednak kwota za nieużywany domek również stanowi o sile tego typu zabudowy. W pierwszym przypadku mówimy o domkach holenderskich, których wartość zaczyna się od nieco ponad 10 000 zł, zaś drugie wiążą się z koniecznością trzykrotnie większego wydatku. Finalna cena uzależniona jest nie tylko od powierzchni, ale także od umeblowania oraz materiałów użytych do produkcji.

Mobilne domki holenderskie wyposażeniem nie odbiegają od tradycyjnych mieszkań

Na szczególną uwagę zasługuje również wyposażenie domków holenderskich. Już w najbardziej budżetowych wersjach otrzymujemy możliwość kupna lokum z czterema pomieszczeniami: sypialnią, wygodnym salonem, kuchnią oraz prysznicem z WC. Nieco droższe warianty cenowe posiadają nawet trzy sypialnie i przestrzenny salon. Takie rozwiązanie dedykowane jest dla dużych rodzin lub podróżników, którzy lubią spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. W środku znajdziemy fabrycznie zamontowane szafki, siedzenia, łóżka oraz stoliki, tak więc tego typu mobilne mieszkanie jest gotowe do użycia zaledwie kilka chwil po sfinalizowaniu jego zakupu.

Zabierz swoje mieszkanie w trasę. Niezależnie od tego, gdzie i kiedy podróżujesz

Po stronie zalet nie mogło zabraknąć także mobilności domków holenderskich. Tego typu budynki umieszczane są na metalowym stelażu, który zdecydowanie ułatwia przemieszczenie się. Wygodne podróżowanie jest o tyle istotne, że na jednej działce domek holenderski może przebywać maksymalnie 120 dni. O tym informuje prawo obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej, które i tak jest łaskawe dla mobilnych mieszkań. Jeśli nie są one trwale przytwierdzone do gruntu, właściciel nie jest zobowiązany do starania się o pozwolenie na budowę. Podróżować z takim budynkiem można niemalże po całym świecie i to o dowolnej porze roku. Wbrew panującej opinii, domek holenderski nie jest przeznaczony wyłącznie do korzystania podczas wakacyjnych upałów. Wysokiej jakości materiały, które zostały użyte do produkcji mobilnych mieszkań sprawiają, że idealnie sprawdzą się one nawet podczas zimy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone