Zamknij
REKLAMA

Jak zorganizować imprezę dla setek pracowników?

17:55, 19.09.2019 | materiały partnera
Skomentuj

Tradycyjna impreza firmowa w wielu przypadkach przestaje się sprawdzać. Dzieje się tak dlatego, że niektóre przedsiębiorstwa są po prostu… za duże! Jeśli w konkretnej firmie pracują setki osób, zorganizowanie takiego eventu staje się praktycznie niemożliwe ze względów logistycznych. Ale bez obaw! W takim przypadku wyjściem z sytuacji może być pełen atrakcji piknik firmowy!

Czym jest piknik firmowy?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to impreza plenerowa, podczas której możemy naszym gościom zapewnić szereg atrakcji. Zacznijmy jednak od tego, że w takim evencie mogą wziąć nie tylko pracownicy naszej firmy, ale również i ich rodziny! Forma imprezy pozwala bowiem na zapewnienie atrakcji dla każdego, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Teren całej imprezy zazwyczaj podzielony jest na kilka stref. Dla dzieci przygotowane mogą być wszelkiego rodzaju dmuchańce takie jak zamki, zjeżdżalnie czy tory przeszkód. Dodatkowo na miejscu obecni będą animatorzy, którzy zajmą się najmłodszymi i zajmą im czas wieloma grami i zabawami. Dopilnują także, by naszym pociechom nic się w trakcie zabawy nie stało.

Strefa dla dorosłych to także miejsce, gdzie czekać będzie wiele atrakcji. Goście będą mogli wziąć udział w wielu zabawach integracyjnych, spróbować swoich sił w symulatorach rajdowych czy nawet skoczyć na bungee! Atrakcje zazwyczaj zależą od Waszych osobistych predyspozycji, ale jedne z najpopularniejszych to: Mega Piłkarzyki, tory wipeout, foot bilard, foot dart, disc golf czy bubble football. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na pikniku zorganizować dla wszystkich chętnych olimpiadę na wesoło!

Niezwykle ważny na pikniku firmowym jest catering. Taka impreza trwa zazwyczaj cały dzień, do późnych godzin wieczornych, a Twoi  goście nie mogą być głodni. Obecnie najwygodniejszym rozwiązaniem jest zaproszenie na nasz piknik kilku food tracków, wśród których uczestnicy znają coś dla siebie.

Kulminacja wieczoru

Na sam wieczór również musimy mieć przygotowaną atrakcję specjalną. Postarajmy się, aby na naszym pikniku firmowym wystąpiła gwiazda polskiej sceny muzycznej! Koncert Zalewskiego, Dawida Podsiadło czy Darii Zawiałow z pewnością ucieszy niejedną osobę. A może masz swojego ulubionego artystę i chciałbyś go sprowadzić? Nic nie stoi na przeszkodzie! Agencja eventowa, która będzie zajmować się Twoim piknikiem z pewnością posiada odpowiednie kontakty, by zrealizować Twoje marzenie.

Z innych popularnych opcji, to występy popularnych kabaretów, występy artystyczne i taneczne czy efektowne show laserowe. Możliwości jest wiele, wszystko zależy od Ciebie!

Korzyści z organizacji pikniku firmowego

Organizacja takiego eventu z pewnością nie należy do najtańszych rozwiązań. Jednakże korzyści płynące z takiej inwestycji mogą być nieocenione. Przede wszystkim pokazujemy naszym pracownikom, że nie obce są nam wartości rodzinne, a czas spędzony z najbliższymi jest bardzo ważny. Dodatkowo dajemy im możliwość zintegrowania się i spotkania w luźnej atmosferze, z dala od obowiązków i codziennych zadań. Twoi pracownicy z pewnością docenią Twoje starania, a takie działania wzmacniają ich wieź z Twoją firmą. Nie licz więc pieniędzy, po prostu zainwestuj je w ludzi!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

WojciechWojciech

0 0

Samemu można tylko pomarzyć o takiej organizacji. Dobrze, że od tego są firmy, które kompleksowo się tym zajmują. Sam byłem odpowiedzialny za taką imprezę i podjąłem współpracę z Amer Event. Niczym więcej nie musiałem się martwić. Mają swoją muzykę, animatorów, konferansjerów, catering i mnóstwo atrakcji. Całość świetnie się dzięki nim udała. 13:48, 24.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone