Zamknij
REKLAMA

Jaką ofertę telewizji satelitarnej wybrać?

12:37, 04.07.2019 | MATERIAŁ PARTNERA
Skomentuj

Obecnie szybkość internetu, do jakiej się przyzwyczailiśmy, skłania do tego, by korzystać z niego w coraz szerszym zakresie. Można także oglądać filmy, przez co część osób zrezygnowała z telewizji. Jednak platformy filmowe nie dają takich możliwości, jak telewizja, nie są wolne od wad. Dlaczego telewizja satelitarna jest lepsza?

Najczęściej na telewizję satelitarną decydują się osoby, które jednocześnie podpisują z operatorem umowę na dostarczanie internetu, ale nie zawsze jest to obowiązkowe. Pakiet wychodzi wtedy bardzo korzystnie, a czasem łączna cena jest na takim poziomie, że się tego nie odczuwa.

Telewizja satelitarna ? dlaczego przewyższa internet?

W internecie podobnie jak w telewizji cyfrowej znajdziemy mnóstwo filmów. Jednak aby mieć dostęp do ciekawszych propozycji, trzeba dodatkowo zapłacić. Produkcji, których premiera była niedawno być może nie znajdziemy w ogóle. Za to w telewizji satelitarnej już tak. Filmowe propozycje to prawdziwa gratka dla kinomaniaków! Jednak na tym nie koniec zalet.

Telewizja satelitarna wiąże się nie tylko z kinowymi nowościami. To możliwość doboru kanałów pod kątem zainteresowań swoich i swoich bliskich. I tak pakiet kanałów może obejmować wiele programów dedykowanych dzieciom albo kanałów sportowych, gdzie można śledzić zmagania ulubionych sportowców. Dostawcy telewizji przygotowali mnóstwo propozycji, w zależności od wariantów, cena może być nieco inna.

Co mamy do wyboru?

W Polsce telewizją satelitarną proponuje przede wszystkim dwóch dostawców ? Cyfrowy Polsat i nc+. Istnieje także opcja dodatku telewizji satelitarnej do internetu przy podpisaniu umowy z Orange. U każdego z operatorów znajduje się co najmniej kilka ofert i promocji. Każda propozycja jest atrakcyjna, ale niekoniecznie dla takiej samej grupy odbiorców. Co dokładnie oferują? W nc+ nawet w najtańszym pakiecie 19.99 zł ma aż 75 kanałów. Przeszło 30 z nich jest w jakości HD. Nie brakuje też licznych usług dodatkowych.

Cyfrowy Polsat jest obecnie największym operatorem, który dostarcza w Polsce telewizję satelitarną. Jedną z najciekawszych i najczęściej wybieranych ofert jest pakiet Premium MAX, który wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące. Przez pierwsze pół roku się nie płaci, później koszt to 100 zł abonamentu, a kanałów do dyspozycji ma się 160.

U poprzednich operatorów podpisuje się umowę bezpośrednio na telewizję, w Orange wygląda to inaczej. Telewizja satelitarna jest dostępna tylko łącznie z internetem. Stanowi ona dodatek, a do dyspozycji jest 89 kanałów, a 23 z nich są w jakości HD.

Jak wybrać odpowiedni pakiet?

Telewizja satelitarna dostarcza rozrywki dla różnych grup odbiorców. Ponieważ jest to usługa płatna, warto przed zawarciem umowy sprawdzić, czy ze wszystkich programów będzie się korzystało i który pakiet będzie zawierał najwięcej tych, z których skorzystają wszyscy domownicy. Nie bez powodu powstało tyle wariantów. Oprócz tego bardzo opłacalne jest przeliczenie promocji, bo niektóre oferty wychodzą czasem wyjątkowo korzystnie.

Przy poszukiwaniu odpowiedniego pakietu, polecamy skorzystać z wyszukiwarki https://panwybierak.pl/oferty/telewizja-satelitarna/58

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone