Zamknij
REKLAMA

W czym pomogą bukmacherzy w zapytajbukmachera.pl - 4 najczęstsze problemy

09:59, 14.05.2019 | MATERIAŁ PARTNERA
Skomentuj

Komfort gry to ważny argument, przemawiający za wyborem serwisu bukmacherskiego. Przed rejestracją dobrze jest zweryfikować opinie innych użytkowników publikowane na stronach służących graczowi wsparciem. W przypadku ewentualnych sporów i niezgodności warto też skorzystać z pomocy, którą oferują chociażby bukmacherzy w zapytajbukmachera.pl.

1. Brak kontaktu z bukmacherem a bukmacherzy w zapytajbukmachera.pl

2. Złe rozliczenie

3. Bonusy powitalne

4. Opóźniona wypłata

Część pojawiających się w czasie obstawiania problemów jest wynikiem zaniedbań ze strony użytkownika, część spowodowały błędy po stronie bukmacherskiej. W jednym i drugim przypadku bukmacherzy w zapytajbukmachera.pl pomogą rozwiać wątpliwości

Brak kontaktu z bukmacherem a bukmacherzy w zapytajbukmachera.pl

Każdy bukmacher oferuje swoim użytkownikom kilka możliwości kontaktu. Najwygodniejszy zdecydowanie jest chat na żywo, najczęściej jednak udostępnia się go w wybranych godzinach. Nie wszyscy bukmacherzy przewidzieli tę funkcjonalność. Kontakt mailowy wydłuża czas otrzymania odpowiedzi, a dodatkowo niektóre serwery wiadomość zwrotną interpretują jako spam. Najwygodniejszą formą jest telefoniczna rozmowa z polskim konsultantem. Bukmacherzy w zapytaj bukmachera.pl dysponują własnymi kanałami komunikacji, dzięki czemu mogą usprawnić ten proces bez konieczności osobistego angażowania użytkownika.

Złe rozliczenie

Podejrzenie źle rozliczonego zakładu należy przede wszystkim skonfrontować z regulaminem. Może się zdarzyć, że zasady są przestrzegane, a jedynie gracz nie zapoznał się dokładnie ze wszystkimi niuansami. Błąd może wynikać oczywiście także ze zwykłej pomyłki.

Bonusy powitalne

Bukmacherzy szczególnie ostrożni są w kwestii udzielania powitalnych benefitów dla nowozarejestrowanych graczy ze względu na częste przypadki wyłudzeń. Bonusy oferuje właściwie każdy serwis, obwarowane są one jednak konkretnymi regulacjami i poprzedzone weryfikacją. Do złamania regulaminu dochodzi w sytuacji kilkukrotnego obstawienia jednego meczu lub zakładu, przedwczesne zlecenie wypłaty czy zbyt wysoka kwota zakładu. Jeśli gracz nie zgadza się z zarzutami, może je wyjaśniać.

Opóźniona wypłata

W większości przypadków wydłużenie czasu realizacji spowodowane jest czynnikami niezależnymi od bukmachera: dniami wolnymi od pracy czy kłopotami technicznymi. Bywa jednak, że to celowe działanie. Standardowo, jeśli konto jest potwierdzone, a sytuacja gracza nie wzbudza wątpliwości, środki powinny trafić na konto docelowe w przeciągu 7-10 dni. Bezzasadne opóźnienie jest powodem do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy.

To tylko niektóre wątpliwości i kłopoty, na jakie może napotkać gracz. Serwisy, oferujące swój support, są bardzo wygodnym rozwiązaniem większości z nich.

 

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone