Zamknij
REKLAMA

Jakie skóry tapicerskie są najlepsze?

20:05, 22.03.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Jedną z takich firm jest Hurtownia Kravczyk, która prężnie działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie udało się jej wypracować współpracę z najlepszymi włoskimi garbarniami.  To z nich właśnie ściąga zaopatrzenie. Nieodzownym elementem jest doradztwo oraz możliwość zobaczenia próbek skór.

Współpraca z najlepszymi nie oznacza wyłącznie wielkich korporacji z branży meblarskiej. Klientela to firmy od małych rodzinnych zakładów po dużych producentów i dystrybutorów. Dlatego właśnie ich produkty dostępne są w każdym liczącym się w branży zakładzie niezalenie od jego wielkości.

Jedną z najlepszych skór dostępnych w ofercie jest Madras – to bydlęca, półmatowa, korygowana skóra. Doskonale prezentuje się zarówno jako elementy ozdobne mebli, jak i jako całe ich obicie.

Ofertę firmy można znaleźć pod adresem https://kravczyk.com/skory/meblowe/skora-madras-alce/. Jej drobna struktura sprawia wrażenie idealnie gładkiej powierzchni. Wspomniana wcześniej półmatowość dodaje ciekawego efekty. Co ważne, mimo że nie błyszczy się zbyt intensywnie nadal pozostaje elegancka.

Kolekcja firmy pozwala na wybranie wielu naprawdę różnych kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie ważne, czy lubi pomarańcz, czerwień, czy delikatny brąz.

Aby skóry tapicerskie służyły lata muszą być odpowiednio zabezpieczone. Powinno uwzględnić się odporność na plamy, płowienie koloru, czy ścieranie się. Skóra tapicerska może być użyta nie tylko na meblach, ale też we wnętrzach samochodów. Można nawet użyć jej do wykańczania elementów wystroju garderoby, jak pasek, czy portfel. Slkóry takie nazywa się galanteryjnymi. Dostępne są pod adresem https://kravczyk.com/oferta/skory-galanteryjne/.

Wybór odpowiedniej skóry z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Ogrom rynku przyprawić może o ból głowy. Na szczęście są specjaliści, którzy z chęcią doradzą co jest najlepsze dla danego klienta. Bo to właśnie determinuje jaka skóra jest najlepsza – oczekiwania klienta.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone