Sprzątaczka

Miejsce pracy: Szczecińska 2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Zmywanie podłóg w szatniach, przebieralniach, węzłach sanitarnych; czyszczenie powierzchni nierdzewnych, metalowych, szklanych; opróżnianie koszy na śmieci; systematyczne uzupełnianie wkładów do zamon
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dbanie o jakość
    • chęć do pracy
    • Komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "AQUA-TUR" SP .Z O.O.
      Adres: Szczecińska 2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Dorota Wilsz- Romanów
      Numer telefonu: 668-689-906
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      prowadzenie księgowości w zakresie podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego prowadzenie bieżącej analizy kont podatników podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego obsługa podatników w zakresie real
      StPr/19/0590
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      kontrola, w tym finansowo księgowa miejskich jednostek organizacyjnych kontrola w zakresie wykorzystania dotacji budżetowych kontrola prawidłowości sporządzania sprawozdań finansowych przez miejskie j
      StPr/19/0591

      dbanie o czystość i porządek na osiedlu, klatek schodowych, w biurze, utrzymywanie terenów zielonych
      StPr/19/0593

      lakierowanie elementów
      StPr/19/0594

      obsługa wtryskarki
      StPr/19/0595

      Zamieszczanie ogłoszeń o pracę. Selekcja i rekrutacja opiekunów/ek. Reprezentowanie firmy na wydarzeniach rynku pracy. Poszukiwanie i rozwijanie żródeł pozyskiwania kandydatów. Dbanie o właścicwy wize
      StPr/19/0583
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      utrzymanie dróg powiatowych- obwód łęknica i Biały Bór
      StPr/19/0553

      wg stanowiska
      StPr/19/0554

      manicure, pedicure, zabiegi na twarz, przedłużanie rzęs, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, henna rzęs i brwi z regulacją
      StPr/19/0560
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0567
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 750 PLN