Zamknij
REKLAMA

Upały i burze. Poniedziałek z kolejnymi ostrzeżeniami meteo

08:57, 29.07.2019 | a.d
REKLAMA
Skomentuj

Poniedziałek upłynie w naszym regionie pod znakiem upałów i burz – ostrzegają meteorolodzy. Termometry w cieniu mogą pokazać dziś nawet 32 st. Celsjusza. Wysokim temperaturom lokalnie mogą towarzyszyć gwałtowne burze z opadami gradu.

Prognozuje się występowanie silnych burz, podczas których mogą występować intensywne opady deszczu o wydajności od 10 do 50 mm/m2, a lokalnie miejscami nawet do 60 mm/m2. Dodatkowo może występować opad drobnego gardu, a także wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h.

-MeteoSky

Ostrzeżenia obowiązują do końca dnia.

[POGODA]1564383472296[/POGODA]

REKLAMA
(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LocalMeteoLocalMeteo

0 0

Nie korzystam z prognoz urzędowych. Mam swój rozum i umiem czytać nie prognozy , ale opis zjawisk meteo na stronach www. Korzystam z "antistorm" i "ventusky". Czasami - jak mówią o burzach, to sięgam do "blitzortung". Nigdy nie zawiodłem się. Jak na porę poranną, to prognozy dla nas są złe - jeśli idzie o temperaturę, bo będzie smalić (odczuwalne nawet 33C), złe jeśli chodzi o deszcz, bo jego nie będzie i dobre - jeśli idzie o wiatr, bo ten będzie spacerowy (znaczy z prędkością jak na spacerze). Kierunek północno wschodni. To jest ważne, bo KRONO nie będzie śmierdzieć. 10:18, 29.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone