Zamknij
REKLAMA

BIAŁY BÓR. Pożegnanie z maturzystami. Dziękujemy, że byliście z nami!

18:11, 10.05.2019 | Andrzej Maciupa
REKLAMA
Skomentuj

W środę 8 maja 2019 roku odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych z Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiła zmiana pocztu sztandarowego, a następnie zabrał głos dyrektor szkoły mgr inż. Andrzej Pastuszek.

Pan dyrektor podziękował uczniom za wybór naszej szkoły i trzyletnią owocną współpracę. Życzył młodzieży jak najwyższych wyników na egzaminach maturalnych, trafnego wyboru dalszej drogi życiowej, nadziei i sił w pokonywaniu wszelkich przeciwności.

W imieniu wychowawców klas trzecich głos zabrała pani Agnieszka Borecka. Następnie razem z panią Joanną Nowak i dyrektorem wychowawczynie dokonały uroczystego wręczenia uczniom świadectw ukończenia szkoły. Najlepszą absolwentką w szkole okazała się Aleksandra Mazur, której średnia absolwenta wyniosła 5,38. Maturzyści oprócz świadectw szkolnych otrzymali również certyfikaty ukończenia szkolenia wojskowego, policyjnego oraz bezpieczeństwa wewnętrznego i ratownictwa.

Następnie, do całej społeczności szkolnej zwrócił się w kilku słowach pożegnania przewodniczący Rady Rodziców pan Marek Mazur. Podziękował dyrektorowi szkoły i nauczycielom, którzy podczas trudnego okresu strajku szkolnego zachowali się odpowiedzialnie i przyczynili się do sklasyfikowania trzecioklasistów, umożliwienia uczniom ukończenia szkoły i dopuszczenia ich do egzaminów maturalnych.

Podczas uroczystej gali kierownik internatu pani Danuta Soroka podziękowała w imieniu swoim, dyrektora szkoły i pracowników internatu tym absolwentom, którzy wyróżnili się aktywnością społeczną a swoją postawą w szczególny sposób przyczynili się do promocji szkoły w regionie. Wyróżniono również Natalię Domaros, która przez ostatnie dwa lata nauki prowadziła wszystkie szkolne apele i chłopców, którzy obsługiwali sprzęt na każdą szkolną uroczystość – Marcina Wawrzeńczaka i Pawła Przybylskiego. Podziękowano także uczniom, którzy byli w poczcie sztandarowym szkoły: Sandrze Wantoch Rekowskiej, Annie Stadnik i Bartoszowi Stępniowi. Słowo podziękowania w imieniu maturzystów wygłosił Adrian Biłous.

Drugą część uroczystości przygotowali uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami. Całość montażu słowno-muzycznego dedykowano tegorocznym absolwentom naszej szkoły. Na koniec wszyscy obecni uczniowie klas trzecich otrzymali od drugoklasistów drobne upominki, a nauczyciele i pracownicy szkoły kwiaty.

(Andrzej Maciupa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

BRANTBRANT

0 0

Pozdrowienia dla maturzystów od kuriera, który matury Wam dostarcza :-) 14:11, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone