Zamknij
REKLAMA

Szkoła w Żółtnicy najlepsza w powiecie

09.43, 01.12.2022 mg Aktualizacja: 09.44, 01.12.2022
Skomentuj fot. Szkoła Podstawowa w Żółtnicy 
REKLAMA

W trakcie listopadowej sesji Rady Powiatu, jeszcze przed rozpoczęciem obrad, miała miejsce krótka uroczystość. Starosta Krzysztof Lis przyznał nagrody i wyróżnienia uczniom i placówkom wyróżniającym się swoimi osiągnięciami w minionym roku szkolnym 2021/2022. Wśród nagrodzonych znalazła się także Szkoła Podstawowa w Żółtnicy. Jej uczniowie zostali docenieni za wysokie osiągnięcia w sporcie.

- To duże wyróżnienie, z którego wszyscy bardzo się cieszymy i za które dziękujemy – mówi Jolanta Góra, dyrektor Szkoły Podstawowej w Żółtnicy. – Cieszymy się, że wysiłki i osiągnięcia naszych uczniów zostały dostrzeżone. To z pewnością zachęci i zmobilizuje ich do dalszej pracy i sięgania po kolejne sportowe sukcesy.

Z rąk starosty szczecineckiego na sesji powiatu dyrektor SP w Żółtnicy oraz nauczyciel wychowania fizycznego Henryk Góra odebrali nagrodę dla najlepszej szkoły w powiecie w sporcie w roku szkolnym 2021/2022.

Uczniowie szkoły osiągali bardzo wysokie wyniki w wielu dyscyplinach sportowych m.in. awans do mistrzostw województwa w unihokeju dziewcząt. Wraz z dyplomem szkoła otrzymała nagrodę pieniężną na zakup sprzętu sportowego.

 

(mg)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SssSss

2 0

Brawo Żółknica. 😄😄😊 18:02, 01.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%