Zamknij
REKLAMA

MusicaLOVE w Bornem Sulinowie

08:54, 26.02.2020 | br
Skomentuj
REKLAMA

W minioną sobotę (22.02) odbył się koncert pod nazwą Musicalowe Love Story - przeboje z nutą miłości w tle. Sala Ośrodka Kultury w Bornem tego wieczoru wypełniona była po brzegi. Gości kołysały nuty z najpiękniejszych filmów o miłości.

„Dumka na dwa serca”, „Deszczowa piosenka”, „Wielka miłość’, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „My heart will go on”, czy „Sound of silence” to tylko niektóre utwory, które tego wieczoru można było usłyszeć. Marzena Ostryńska, Krzysztof Mendyk, Igor Skonieczny i Jakub Krasowski to artyści, którzy przenieśli widzów za pomocą dźwięków w filmowy świat  miłości i przyjaźni. Koncert muzyczny przerywany był poezją śpiewaną, którą recytowała Bożena Pilich Ostryńska. Podczas koncertu publiczność miała okazję usłyszeć najbardziej znane i lubiane piosenki o tematyce miłosnej zaczerpnięte z filmów i musicali, oraz wiersze autorstwa znanych polskich autorów.

Koncert w klimacie walentynkowym zorganizowany został w Bornem już po raz piąty i po raz kolejny cieszył się ogromnym powodzeniem. Organizatorzy zapewnili widzom słodki poczęstunek, który dodatkowo umilił im ten sobotni wieczór.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA