Zamknij
REKLAMA

Art Piknik. Mocne dźwięki Comy przed zamkiem

09:05, 22.07.2019 | BR
REKLAMA
Skomentuj

Drugi dzień Art Pikniku to zdecydowanie mocne brzmienie. Gwiazdą sobotniego koncertu był zespół Coma. Grupa powstała w 1998 roku w Łodzi z inicjatywy gitarzysty Dominika Witczaka i perkusisty Tomasza Stasiaka. Wkrótce do zespołu dołączył basista Rafał Matuszak, a następnie gitarzysta Wojciech Grenda i wokalista Piotr Rogucki. W obecnym składzie na gitarze gra Marcin Kobza.

W sobotnim wieczór pod zamkiem zgromadziły się rzesze fanów mocnego rocka. Po fantastycznej rozgrzewce jaką zaserwowali Tequila Twist i Kwartet Proforma Coma była wisienką na torcie tej uczty. Zespól zaprezentował głównie utwory z nowej płyty „Sen o siedmiu szklankach”, który ukazał się na początku marca tego roku. Koncert rozpoczął się utworem „Witajcie w naszej bajce”. Podczas koncertu można było usłyszeć utwór „Meluzyna” Małgorzaty Ostrowskiej, „Z Poradnika Młodego Zielarza” „Pi i Sigma”, „Fantazja” oraz tradycyjny repertuar zespołu.

(BR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone