Zamknij

Słabe występy lokalnych piłkarzy. Podsumowanie weekendu

22:55, 27.09.2020 T.N Aktualizacja: 22:57, 27.09.2020
Skomentuj FB MKP Szczecinek FB MKP Szczecinek

W 11. kolejce zachodniopomorskiej IV ligi MKP Szczecinek podejmował na swoim boisku zespół Olimp Gościno. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego po dwóch zwycięstwach tym razem musieli oswoić gorycz porażki. W bardzo słabym meczu bramkarz MKP dwukrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. W 68 minucie pokonał go Marcin Nowicki, a kilka minut później wynik na 0:2 ustalił Bartosz Stadnik.

Szczecineccy czwartoligowcy plasują się teraz na 14. miejscu w tabeli zachodniopomorskiej IV ligi.

Mijający weekend nie należał także do udanych dla drużyn z klasy okręgowej.

Mechanik Turowo podejmował na swoim boisku Olimp Złocieniec. Mecz zakończył się przegraną Mechanika 0 - 1.

Wysoką przegraną zanotował zespół Wiarus Żółtnica. W spotkaniu z liderem klasy okręgowej, Pogonią Połczyn, przegrał aż 6:1.

Porażkę zanotowali też piłkarze Błoni Barwice. W Bierzwniku z miejscowym orłem przegrali 6:4.

Natomiast spotkanie Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski zakończyło się wynikiem 0 - 3.

Mecz Orzeł Łubowo - KP Drawsko Pomorskie został odwołany ze względów epidemicznych.