Zamknij
REKLAMA

KS Pentathlon Szczecinek nadal na fali

08:19, 16.09.2019 | Magdalena Soroczyńska
REKLAMA
Skomentuj

W Zielonogórskim Drzonkowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Penta Day w dwuboju nowoczesnym dla najmłodszych adeptów pięcioboju nowoczesnego. Zawodnicy pokonywali dystanse płynąc 50 m stylem dowolnym a później biegli na 600 m.

W imprezie wzięło udział blisko 80 zawodniczek i zawodników z 9 klubów z różnych województw. Miło nam poinformować, iż klub KS Pentathlon Szczecinek reprezentowała liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek z roczników 2007-2011, którzy mimo młodego wieku mogą się już poszczycić sporymi osiągnięciami: 1. Białoch Nikola – XI miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 2. Bijak Bartłomiej – II miejsce w klasyfikacji rocznika 2009 3. Bilous Daria – III miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 4. Cybulski Tomasz – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2011 5. Guz Nicola – X miejsce w klasyfikacji rocznika 2008 6. Harkawik Michał – VIII miejsce w klasyfikacji rocznika 2011 7. Kawecki Adam – II miejsce w klasyfikacji rocznika 2010 i młodsi 8. Kulbaka Joanna - III miejsce w klasyfikacji rocznika 2008 9. Kuleszyńska Zofia – XII miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 10. Kuliniak Artur – V miejsce w klasyfikacji rocznika 2009 11. Kwaśniewski-Droździel Dawid – IV miejsce w klasyfikacji rocznika 2008 12. Marynicz Karol – X miejsce w klasyfikacji rocznika 2008 13. Michowski Jakub – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2008 14. Nosal Martyna – XIII miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 15. Ostromecki Grzegorz – V miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 16. Ostromecki Krzysztof – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2009 17. Purgal Hubert – III miejsce w klasyfikacji rocznika 2008 18. Rudziński Piotr – III miejsce w klasyfikacji rocznika 2010 i młodsi 19. Soroczyńska Justyna – II miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 20. Szczepaniak Krzysztof – VI miejsce w klasyfikacji rocznika 2009 21. Szeremiota Dawid – I miejsce w klasyfikacji rocznika 2009 22. Śledź Zuzanna – VII miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 23. Taszer Marta – X miejsce w klasyfikacji rocznika 2007 24. Zelent Zofia – VIII miejsce w klasyfikacji rocznika 2010 i młodsi

.

W kwalifikacji drużynowej zajęliśmy historyczne I miejsce, co motywuje bardzo zawodników oraz trenerów do dalszej pracy przed kolejnymi zawodami.

(Magdalena Soroczyńska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone