Zamknij
REKLAMA

Będzie moc! Przed nami mistrzostwa w wyciskaniu

09:01, 29.05.2019 | organizator
Skomentuj
REKLAMA

Szymon Podolańczyk, prezes Integracyjnego Klubu Sportów Siłowych Jurand serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecinka i okolic na IV Mistrzostwa Szczecinka Bench-Press – Wyciskanie Sztangi Leżąc Press oraz Deadlift Martwy ciąg, które odbędą się w ramach II Memoriału im. Rafała Bukowskiego.

Turniej będzie miał podłoże charytatywne. Szczecinecki klub będzie chciał z uzbieranych pieniędzy z wpisowych pokryć dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny chorego chłopca Mateusza Niezgodę, który zmaga się z Autyzmem.

Zawody odbędą się w hali sportowej OSiR  przy ulicy Jasnej 2 w Szczecinku. Zainteresowanie udziałem w szczecineckiej imprezie z roku na rok się powiększa. Ponad 100 zawodników na chwilę obecną opłaciło swój start w zawodach. Natomiast udział w zawodach zgłosiło ponad 230 zawodników z całej Polski. Będzie to jedna z największych imprez w Polsce w sportach siłowych tego typu w 2019 roku.

- 1 czerwca zawodnicy będą wyciskać sztangę leżąc. Ważenie zawodników odbędzie się od godz. 7:30 do 9:40. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10.00. Zawodnicy Będą zmagać się w kategoriach wagowych i wiekowych

- 2 czerwca zawodnicy będą zmagać się w konkurencji martwy ciąg. Ważenie zawodników odbędzie się od godz. 7:30 do 9:40. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10:00. Zawodnicy będą zmagać się w kategoriach wagowych i wiekowych.

(organizator)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA