Zamknij
REKLAMA

Policyjny turniej w tenisie stołowy

17:32, 13.05.2019 | mł.asp. Anna Matys, KPP w Szczecinku
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę w Hali Lekkoatletycznej „Ślusarnia” w Szczecinku odbył się pierwszy Turniej w Tenisie Stołowy dla policjantów i policjantek oraz pracowników cywilnych szczecineckiej jednostki. Do turnieju i walkę o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku zgłosiło się 20 zawodników i zawodniczek.

Pomysł zorganizowania turnieju w tenisie stołowym był inicjatywą policjantki asp. Sylwii Purlis, która od wielu lat reprezentuje nie tylko Komendę Powiatową Policji w Szczecinku, ale również Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie w zawodach dla służb mundurowych. Tym razem nasza koleżanka oprócz zarażenia swoją pasją i wszczepienia ducha rywalizacji sportowej, stworzyła dla swoich kolegów i koleżanek ciekawą formę i możliwość spędzenia czasu wolnego.

Łącznie przy zielonych stołach pod czujnym okiem Antoniego Biedziuka - sędzia główny - bój stoczyło około 20 zawodników. Najwięcej emocji wzbudził pojedynek finałowy zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn.

Na zakończenie turnieju Komendant Powiatowy Policji w Szczecinku mł.insp. Andrzej Dziemianko wspólnie ze swoim zastępcą podinsp. Jarosławem Bastek wręczyli nagrody zwycięzcom dziękując za ducha walki i niezapomniane emocje.

REKLAMA
(mł.asp. Anna Matys, KPP w Szczecinku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Obserwator Obserwator

3 0

Byłoby całkiem ładne zdjęcie bez tych panów z tyłu 10:52, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Andrzej Andrzej

2 0

Mam rozumieć że ta impreza to za nasze pieniądze tzn. Kwartalniki? 12:28, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kk

1 0

To kto w końcu wygrał??? 14:42, 20.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone