Zamknij
REKLAMA

Złoty Denar dla Kronospan Polska

12:41, 03.07.2019 | biuro prasowe Kronospan
REKLAMA
Skomentuj
Marcin Torbiński

Kronospan otrzymał główną nagrodę w konkursie Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza roku 2018. Organizatorem konkursu od osiemnastu lat jest Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa. Kapituła konkursu doceniła zarówno osiągnięcia biznesowe firmy, jak i jej szeroką działalność na innych polach, m. in. edukacyjnym i CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu.

Koszaliński Denar to nagroda, przyznawana co roku najlepszym firmom z naszego regionu. Złote i srebrne denary, wręczane przedsiębiorcom przez przedsiębiorców, są wyrazem uznania ich dokonań oraz wyników działalności. Tradycyjnie wręczenie nagród w postaci płaskorzeźby następuje podczas uroczystej gali konkursu, będącej świetną okazją do spotkania i integracji zachodniopomorskiego środowiska biznesowego.

Kronospan jest już dumnym laureatem tak wartościowych trofeów, jak Certyfikat Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Firma Przyjazna Środowisku, Orzeł Eksportu dziennika Rzeczpospolita, Orzeł Wprost, Diament Miesięcznika Forbes, Ambasador Meblarstwa, Superbrands czy Pracodawca Roku.

Kronospan jest światowym liderem produkcji płyt drewnopochodnych – wiórowych, MDF i OSB – oraz komponentów do ich produkcji. Koncern posiada ponad 100-letnie doświadczenie i tradycje. Obecnie w skład grupy wchodzi około 50 zakładów. Większość z nich znajduje się w Europie. W Polsce grupa Kronospan działa od 1989 roku – w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia. Ambicją przedsiębiorstwa jest przede wszystkim wprowadzanie innowacji, rozwijanie produktów, nowe inwestycje, poszerzanie grona odbiorców i wejście na nowe rynki.

Obecne sukcesy polskiej branży meblarskiej wynikają ze współpracy z branżą drzewną. Meblarstwo może liczyć na wysokiej jakości materiały i komponenty do produkcji mebli, ma też dostęp do najnowszych technologii. Kronospan ma  w tym swój bardzo poważny udział – co czwarty mebel w Polsce jest wyprodukowany z najwyższej jakości płyt drewnopochodnych laureata Złotego Denara, a co trzecia podłoga laminowana w Europie została wykonana z produkowanych przez firmę paneli.

W tym roku Złoty Denar w kategorii Mikro Przedsiębiorstwa został przyznany firmie - Piotr Rezmer Armatura Sanitarno-Hydrauliczna U Piotra, Srebrny Denar - Termex-Fiber Sp. z o.o.

REKLAMA
(biuro prasowe Kronospan)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (8)

GośćGość

9 4

Niech znikną że Szczecinka. Na zawsze. 13:24, 03.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

GośćGość

2 9

Jeśli oni znikną to niestety, ale z mapy Polski zniknie również Szczecinek 16:42, 03.07.2019


bacabaca

4 0

... czyli mam przez to rozumieć, że Krono w Szczecinku będzie tak długo, aż go wykończy? 22:38, 03.07.2019


Gość Gość

7 4

Może i zniknie, ale mieszkańcy ocalą życie i zdrowie. Niech znika to Śmierdziszewo zawładnięte przez austriackie korpo. 17:10, 03.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MaciejMaciej

3 1

Społeczna odpowiedzialność biznesu - heh. Puste slogany. 19:24, 03.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Benek z GalapagosBenek z Galapagos

2 0

I co sie czepiata😄 firma ta to certyfikowana przez Ś.P prezydenta potentat przyjazny srodowisku. Wiec w czym rzecz? Hehe....
Pozdrawiam z Galapagos. 08:42, 04.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pomyłka. Pomyłka.

2 1

Za kilka dni będzie sprostowanie. Nie wolno się tak mylić. 14:36, 04.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Filip FilipowskiFilip Filipowski

1 0

diabeł w ornat się ubrał i gonem na msze dzwoni
Jako społeczna odpowiedzialność biznesu, głupki? Szczyty hipokryzji
formaldehyd = rak . Kiedy to zrozumiecie idioci? Jak w Szczecinku będzie 20 tys. mieszkańców? 21:48, 04.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone