Zamknij
REKLAMA

Robisz zakupy w Tesco? Oddaj głos na Active Challenge Szczecinek

21:36, 11.07.2019 | a.d
REKLAMA
Skomentuj

Jesteś klientem szczecineckiego sklepu Tesco? Teraz podczas zakupów możesz pomóc organizatorom imprezy rekreacyjno-sportowej Active Challenge Szczecinek zdobyć grant w wysokości nawet 5000zł.

Bieg Active Challenge Szczecinek to bieg survivalowy – połączenie biegu przełajowego z pokonywaniem przeszkód na trasie biegu. Na uczestników czeka 2,5 km rowerem, 0,5 km kajakiem i 7 km ekstremalnego biegu z przeszkodami.

Jak głosować?

  1. Za każde zakupy otrzymasz żeton w kasie sklepu.
  2. Wrzuć żeton do skrzynki (przy wyjściu ze sklepu) na projekt Active Challenge Szczecinek (kolor niebieski).

Głosowanie tra do 14 lipca.

O Active Challenge Szczecinek

Będzie to pierwsza edycja nietuzinkowego wydarzenia, które chcielibyśmy zadedykować zarówno zawodowcom, jak i amatorom z całej Polski. Wyjątkowy i oryginalny charakter temu wyzwaniu nadadzą z pewnością warunki naturalne Szczecinka, a przede wszystkim park i jezioro, które chcemy wykorzystać w naszej formule. Sam bieg bowiem połączony będzie z jazdą na rowerze, a także pokonaniem wyznaczonego odcinka trasy kajakiem. Z tego typu rozwiązaniami nie spotkaliśmy się jeszcze w żadnym sportowym wydarzeniu biegów przeszkodowych, rozgrywanych w Polsce.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KlyentKlyent

0 1

Tesco Ropczyce:-) Było, minęło;- Szok kulturowy( Naszemu tego nie życzę - ale zakupy w tym przybytku to masakra - i dlatego tam nie bywam ;-( Do tego nieba nie chodzę:-( 22:42, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone