Zamknij
REKLAMA

Zobacz najnowsze zdjęcia lotnicze z budowy obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON]

09:43, 15.06.2019 | a.d
REKLAMA
Skomentuj

Firma Axis Geodezja udostępniła kolejne nagranie – inspekcję wizyjną – budowy szczecineckiej obwodnicy. Na nagraniach, które udostępniane są regularnie, można zobaczyć jak wygląda postęp prac największej w historii Szczecinka inwestycji.

Zgodnie z danymi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, na budowę obwodnicy do końca maja wydano prawie 189 mln zł co stanowi blisko 70% kwoty kontraktowej. Drogowcy planują zakończyć inwestycje we wrześniu tego roku.

Projekt obejmuje budowę obwodnicy miejscowości Szczecinek w ciągu drogi ekspresowej S11 o długości 11,98 km, 2 węzłów drogowych: "Szczecinek Środmieście", "Szczecinek Wschód", skrzyżowań jednopoziomowych, obiektów inzynierskich (wiadukty, estakada, mosty, przepusty, kładka dla pieszych) w zakresie niezbędnym do sprawnego funkcjonowania zrealizowanej infrastruktury, oświetlenia i urządzeń BRD, dróg poprzecznych i dróg dojazdowych oraz pozostałych elementów infrastruktury. Odcinek drogi ekspresowej S11 stanowi element transeuropejskich sieci transportowych i jest zlokalizowany w korytarzu należącym do kompleksowej sieci TEN-T.

Inspekcja wizyjna z maja 2019

Dla porównania inspekcja wizyjna z marca 2017 roku

REKLAMA
(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Kierowca-MieszkaniecKierowca-Mieszkaniec

1 0

Nie wiem skąd w artykule tyle OPTYMIZMU??? Budowa idzie jak KREW Z NOSA, szczególnie mam na myśli wiadukty - DRAMAT!!! Ten leśny dla zwierząt przy drodze na Żółtnice zaczęli budować jako pierwszy i nadal nie gotowy. Wrzesień może i tak ale 2020!!! 11:56, 16.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone