Zamknij
REKLAMA

Będą dodatkowe miejsca w bursie szkolnej

11:42, 14.06.2019 | CEEiRJ
REKLAMA
Skomentuj

Trwają prace związane z uruchomieniem dodatkowych miejsc w Bursie Szkolnej nr 2 w Szczecinku, w celu zakwaterowania uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Elżbiety w Szczecinku.

-Planujemy udostępnić uczniom około 40 dodatkowych miejsc, jednak ze względu na brak możliwości zwiększenia ilości miejsc w budynku bursy przy ul. Mickiewicza 2, powstaną one w pomieszczeniach Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Rodzinie w Szczecinku, mieszczącej się przy ul. Wiatracznej 1. Mieszkający tam uczniowie będą mogli spożywać posiłki w stołówce internatu Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku, przy ul. 1 Maja 22 –informuje Marcin Tadzik z CEEiRJ.

Rekrutacja do Bursy zostanie przeprowadzona dopiero po ustaleniu listy osób przyjętych do pierwszych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, na podstawie formularza podania, dostępnego na stronie internetowej www.eco.szczecinek.pl - o przyjęciu do bursy nie będzie decydowała kolejność złożenia podania, a podstawowym kryterium branym pod uwagę przez komisję rekrutacyjną będzie odległość od miejsca zamieszkania do szkoły.

(CEEiRJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone