Zamknij
REKLAMA

W niedzielę szykują się utrudnienia w parku

10:29, 13.06.2019 | a.d
REKLAMA
Skomentuj

Organizatorzy SCOTT MTB Challenge informują, że w związku z zaplanowanym wyścigiem kolarskim dookoła jeziora Trzesiecko w dniu 16 czerwca (niedziela) w godz. 09:30 – 14:30 wystąpią utrudnienia w ruchu pieszym i rowerowym w parku miejskim. W celu zwiększenia bezpieczeństwa trasa wyścigu będzie odpowiednio zabezpieczona na całej długości oraz poprowadzona możliwie najbliżej linii brzegowej jeziora.

W miejscach przecięcia trasy wyścigu z parkowymi alejkami, ruch będzie kierowany przez organizatora. Z uwagi na prędkość poruszania się kolarzy, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz podporządkowanie się komunikatom. Utrudnienia wystąpią miejscowo na całym odcinku prowadzącym dookoła jeziora Trzesiecko.

Osoby, które 16 czerwca (niedziela) w godz. 09:30 – 14:30 będą chciały dojechać na Mysią Wyspę, proszone są o skorzystanie z drogi asfaltowej. Mieszkańców ulic Trzesieckiej oraz Żeglarskiej prosimy o zachowanie czujności przy wjeździe/wyjeździe z posesji oraz przy poruszaniu się w sąsiedztwie ścieżki rowerowej.

Więcej informacji odnośnie wyścigu można uzyskać telefonicznie pod numerem 883 611 565 oraz na stronie www.scott-challenge.pl.

Za utrudnienia organizatorzy przepraszają i zachęcamy do kibicowania zawodnikom podczas rywalizacji.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone