logo iszczecinek.pl

Polecamy Strażacy ochotnicy przeprowadzili zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla osób poszkodowanych w nawałnicy Na lotnisku w Wilczych Laskach świętowały latawce Trwa XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, Borne Sulinowo 2017 [WIDEO, FOTO, PLAN] Polecamy

Wydarzenia

 • Bezpieczne Wakacje

  (28.08.2017 14:00)

  Miejsce:
  RADACZ / świetlica CKiR

   

 • Festiwal SZCZECINEK END OF SUMMER

  (01.09.2017 16:00)

  Miejsce:
  SZCZECINEK / Plac koncertowy - osiedle Zachód

  Tego jeszcze nie było! Festiwal SZCZECINEK END OF SUMMER, który odbędzie się 1 września na placu koncertowym przy Os. Zachód będzie największą imprezą taneczną w historii miasta! Na scenie zobaczymy prawie dwadzieścia największych gwiazd disco polo - m.in. MIG, Afterparty Classic oraz kultowych gwiazd muzyki lat 80-tych i 90-tych t.j. m.in. Mr. President, Fun Factory, Loona, Sonique. Oprócz nich w Szczecinku wystąpią również: Francesco Napoli, Mirami, Alexia, Stachursky, Czerwone Gitary, Bartek Wrona, Power Play, Jorrgus, Defis oraz Łobuzy. Relację "na żywo" z tego wydarzena będzie można zobaczyć na antenie TVP. My już się nie możemy doczekać!

 • Targi Chleba i Miodu

  (03.09.2017 10:00)

  Miejsce:
  BORNE SULINOWO

   

 • Dożynki Gminne Marcelin 2017

  (09.09.2017 14:00)

  Miejsce:
  MARCELIN / teren rekreacyjny

  Przewodniczący Rady Gminy Szczecinek oraz Wójt Gminy Szczecinek serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne 2017, które odbędą się 9 września 2017 r. w Marcelinie.

  Podczas uroczystości zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym m. in. przejażdżki kucykami, konkursy i zabawy dla dzieci oraz wiele stoisk m. in. z ekologiczną żywnością i rękodziełem, płodami rolnymi itp. Na scenie zaprezentują się zespoły artystyczne z terenu Gminy Szczecinek, a na koniec przewidziano zabawę taneczną.

  Podczas dożynek przeprowadzone zostaną konkursy:

  - wieńców dożynkowych,

  - najładniejsze stoisko,

  - najsmaczniejsza potrawa,

  - najsmaczniejsza nalewka i napój

  Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 14:00 Uroczystą Mszą Dziękczynną.

 • Maraton MTB

  (10.09.2017 00:11)

  Miejsce:
  SZCZECINEK / Plac koncertowy - osiedle Zachód

  Zeszłoroczny Maraton MTB zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek okazał się wielkim sukcesem. Zainteresowanie ze strony mieszkańców Szczecinka i okolic było ogromne, dlatego organizatorzy nie spoczęli na laurach i już 10 września o godzinie 11:00, na Placu Koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Zachód, odbędzie się kolejna edycja maratonu! Wytyczone zostały dwie trasy MINI: 37 km i MEGA: 57 km. W trakcie trwania maratonu przygotowano zabawy i zawody rowerkowe dla najmłodszych, stoiska gastronomiczne i atrakcję dla dzieci. Dla zwycięzców oraz uczestników przygotowano cenne nagrody. Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału. Rejestracja zawodników odbywa się na stronie  https://pomiarczasusprint.pl/zapisy/!


 • Koncert - Stare Dobre Małżeństwo

  (12.09.2017 18:00)

  Miejsce:
  SZCZECINEK / Kino Wolność

  Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej

  Bilety można zakupić w kasie kina Wolność lub na stronie KupBilecik.pl .

  Ceny biletów:

  miejsce w rzędach od 1 do 13 - 60 zł

  miejsce w rzędach od 14 do 18 - 55zł

+ https://www.facebook.com/zpowietrza/ Reklama