logo iszczecinek.pl

Polecamy Koncert Behemoth w Szczecinku sfinansują fani? Rozmowa z dyrektorem SAPiK-u Czterech napadło na 21-latka. Sprawcy aresztowani na 3 miesiące Szaleństwa na śniegu. Zabawy, które mogą słono kosztować Polecamy

Wydarzenia

 • Otwarcie nowej wystawy "Maskarada"

  (19.01.2017 17:00)

  Miejsce:
  SZCZECINEK / Muzeum Regionalne

  9 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy na otwarcie naszej nowej wystawy.
  Maskarada to wystawa prezentująca dawne bale i zabawy karnawałowe. Od dziewiętnastowiecznych zabaw, przez międzywojenne dancingi do balów przodowników i zakładowych sylwestrów. Zaprezentujemy ubiory balowe, dodatki, zdjęcia z różnego rodzaju zabaw oraz drobiazgi tworzące atmosferę karnawału. 
  Zbiory pochodzą z Muzeum Mazowieckiego w Płocku, Muzeum Okręgowego w Pile, Muzeum Regionalnego w Szczecinku, Archiwum Państwowego o. Szczecinek oraz od osób prywatnych.
  Wystawę będzie można oglądać od 19 stycznia do 26 lutego 2017.

 • „Piosenka jest dobra na zimę

  (20.01.2017 19:00)

  Miejsce:
  SZCZECINEK / Kino Wolność

  „Piosenka jest dobra na zimę” to nazwa festiwalu piosenek o tematyce świątecznej i zimowej. Podczas festiwalu zostaną zaprezentowane tradycyjne utwory karnawałowe, jak i znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej. Już można zapoznać się z regulaminem i pobrać kartę zgłoszenia. Festiwal odbędzie się w dniu 20 stycznia 2017 roku, a gwiazdą wieczoru będzie Ewelina Lisowska. Bilety na sam koncert główny w cenie 50 zł dostępne w kasie kina Wolność.