logo iszczecinek.pl

Polecamy Przed chwilą złapany! Syzyfowa praca W czwartek startuje Jarmark Świąteczny. Na placu Wolności trwają przygotowania Wszystkie autobus mają być elektryczne i bezpłatne Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Polecamy

Wydarzenia

 • Warsztaty ozdób świątecznych

  (11.12.2018 18:00)

  Miejsce:
  CK ZAMEK

  Klub Na Obcasach ma propozycję dla osób, które chcą wykonać samodzielnie ozdoby świąteczne, które będą niewątpliwie pięknym elementem choinki. Już 11 grudnia, o godzinie 18:00 w Centrum Konferencyjnym ZAMEK odbędą się warsztaty z rękodzieła artystycznego: ozdoby świąteczne. Warsztaty zostaną przeprowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Liczna miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty [email protected] Serdecznie zapraszamy.

 • IV Jarmark Świąteczny

  (13.12.2018 10:00)

  Miejsce:
  SZCZECINEK / Plac Wolności

  Doskonałą okazją do złapania oddechu i odpoczynku od przygotowań, a także poczucia w pełni ducha zbliżających się świąt, będzie odbywający się już po raz czwarty Jarmark Świąteczny, organizowany przez Stowarzyszenie „Miasto z Wizją”.

  Wydarzenie to, podobnie jak w poprzednich latach, adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście w bożonarodzeniowej oprawie. Świąteczne spotkanie, które odbędzie się na Placu Wolności, w tym roku potrwa aż cztery dni - od 13 do 16 grudnia.

  Przez pierwsze trzy dni Jarmarku będziemy mieli okazję odwiedzić liczne stoiska, na których lokalni i przyjezdni twórcy zaprezentują nam efekty swojej pracy. Na świątecznych kramach nie zabraknie zarówno rękodzieła, jak i smacznych potraw. Będzie to także doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o świątecznym drzewku i niepowtarzalnych dekoracjach, które ozdobią nasze choinki.

  Kulminacja wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznego Jarmarku Świątecznego czeka nas w niedzielę, 16 grudnia. Na Placu Wolności od godz. 13.00 trwać będą liczne występy sceniczne, które oczywiście utrzymane będą w świątecznym klimacie. Przed mieszkańcami na scenie zaprezentują swoje talenty m.in. maluchy ze szczecineckich szkół i przedszkoli. Czeka nas także wiele innych muzycznych (i nie tylko) atrakcji, które przeplatać się będą z licznymi konkursami, w których uczestnicy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody, w tym m.in. żywe choinki!

  Podczas świątecznego spotkania nie może zabraknąć także gościa honorowego. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który tego dnia spotka się zarówno z najmłodszymi, jak i nieco starszymi mieszkańcami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości do udziału w tegorocznym Świątecznym Jarmarku!

 • Koncert świąteczny Katarzyny Skrzyneckiej

  (16.12.2018 17:00)

  Miejsce:
  Kino Wolność

  Koncert świąteczny (kolędowy) – „Oszaleli Anieli”- zimowy Koncert Świąteczny w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, to pełen gwiazdkowego nastroju wybór najpiękniejszych polskich kolęd oraz znanych standardów zimowych, takich jak „White Christmas”czy „Have yourself a Merry Littlte Christmas”, a także piosenek w zimowym klimacie. Ten koncert będzie wyjątkowy! Gwiazdkowe utwory zagrane na żywo w towarzystwie znakomitych muzyków, zaaranżowane są współcześnie, w urozmaiconych klimatach: swingowo, gospelowo oraz w klasycznym subtelnym kolędowym brzmieniu.

  Takiego wydarzenia jeszcze w Szczecinku nie było! Organizatorzy zapraszają do spędzenia tego grudniowego wieczoru w towarzystwie relaksujących dźwięków, które na pewno dobrze Państwa nastroją na nadchodzące dni, a także wprawią w anielski, świąteczny nastrój.

  Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych w opinii społecznej osobowości przede wszystkim ze względu na swój profesjonalizm i wiarygodność. Równie mocno ceniona jest za swą pogodę ducha, poczucie humoru i pozytywną energię, naturalność i ujmujący sposób bycia. Aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna, autorka tekstów, kompozytorka. Wszechstronnie uzdolniona i fachowo wyszkolona. Jednym słowem – niesamowita!

  Zapraszamy 16.12.2018 o godz.: 17:00 do kina Wolność.
  Bilety w cenie od 80 zł dostępne pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/impreza-28791-katarzyna.skrzyneck