logo iszczecinek.pl

Polecamy PKS stawia na transport ciężarowy. Pierwsze ciężarówki już dotarły do spółki Sukces szczecineckich kryminalnych w wojewódzkim konkursie Centralny plac zabaw ma być gotowy w połowie wakacji Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Maciejem Gacą

24.10.2017 10:33
A A A
fot. TV Zachód

Już w najbliższą środę, 25 października, o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinku odbędzie się spotkanie autorskie z Maciejem Gacą. Podczas spotkania autor zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. "Koniec żartuf". Jest to zbiór ok.100 satyrycznych rysunków.

Przypomnijmy, Maciej Gaca to absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy . To także człowiek wielu profesji, licznych pasji i jak sam określa „fascynat pracy”: rysownik, projektant wnętrz i mebli oraz zabawek dla dzieci, nauczyciel plastyki, kwiaciarz, felietonista. Rysował dla tygodników: „Żołnierz Polski Ludowej”, „Ilustrowany Żołnierz Polski”, Od lat 90-tych związany jest z redakcją „Tematu Szczecineckiego”, jak również z Telewizją Zachód. Maciej Gaca ma też za sobą dwie wystawy: w Muzeum Ziemi Szczecineckiej (2012 r.) oraz w CK Zamek (2016). Prywatnie – mąż Basi, a także ojciec Asi i Mateusza.

SAPiK

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale TV Puls Regionu

+ https://www.renault.pl/oferta/megane-dla-biznesu.html Reklama