Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Kierownik budowy zewnętrznych sieci sanitarnych

Data dodania: 2024-04-30 11:09:14 ID: 8820

603 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

O nas:

Nasza spółka od lat zajmuje się realizacją robót w branży sanitarnej w tym wielu prestiżowych inwestycji. Poszerzamy swoje portfolio o coraz to śmielsze wielobranżowe realizacje.
Tym co wyróżnia naszą markę na tle innych jest duża samowystarczalność. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia w ramach ustalonego terminu dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu personelowi oraz stabilności finansowej.

Obecnie poszukujemy kierownika budowy zewnętrznych sieci sanitarnych

Zakres obowiązków:
- praca na terenie budowy w Szczecinku
- planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie
- kontrola zgodności prowadzonych robót z przepisami BHP oraz wewnętrznymi standardami zamawiającego
- zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,
- przygotowanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
- koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętów

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne – w specjalności sanitarnej
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej
- umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym
- odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
- zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności
- dobra komunikacja z zespołem
- dyspozycyjność i mobilność ( prawo jazdy kat B. )

To oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
- przydzielenie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia do pracy( samochód, telefon, komputer)
- możliwość ubezpieczenia grupowego