logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

O nas

A A A

Miejski Portal Informacyjny iszczecinek.pl powstał w marcu 2012 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców na inne alternatywne źródła informacji istniejące już na szczecineckim rynku mediów.

Nasz zespół codziennie przygotowuje wiadomości o najciekawszych wydarzeniach z życia miasta i okolic: artykuły o miejskich inwestycjach, problemach i sukcesach mieszkańców, wywiady z lokalnymi politykami, twórcami, artystami, fotoreportaże z imprez kulturalnych i sportowych. Prezentujemy miejsca warte odwiedzenia. Interweniujemy w sprawach zgłaszanych nam przez czytelników.

Wszystkie informacje staramy się przekazywać jak najrzetelniej i najszybciej.

Oprócz serwisu informacyjnego portal wzbogacony jest codziennie w rozbudowywany katalog użytecznych informacji o szczecineckich firmach, instytucjach, lokalach i restauracjach. Nieodpłatnie można korzystać również z internetowej „tablicy ogłoszeń”. Daje to naszym czytelnikom szerokie możliwości korzystania z portalu, które mogą być przydatne w różnych sferach życia.

Galeria tworzona przez mieszkańców daje możliwość prezentowania swoich zdjęć, które pokazują różne twarze naszego miasta i jego mieszkańców.

Czytelnicy mają również możliwość komentowania zamieszczanych informacji, wymiany opinii i obserwacji aktywności społeczności zarejestrowanej na portalu. Kontakt z czytelnikami jest dla nas bardzo cenny, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie i sygnały od Państwa o sprawach, które warto poruszyć.

Iszczecinek.pl jest dobrym pomysłem na skuteczną reklamę dla firm.