logo iszczecinek.pl

Polecamy Szczecinecki punkt krwiodawstwa nie zostanie zamknięty Rewolucja śmieciowa w Szczecinku. Za śmieci rozliczy nas licznik wody Kto strzelał do psa? Winnych nie ma. Pies nie żyje Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Polecamy

Wiesław Suchowiejko: 1,5 mln na budżet obywatelski w Szczecinku

13.09.2018 14:30
A A A
Zdjęcie do artykułu Wiesław Suchowiejko: 1,5 mln na budżet obywatelski w Szczecinku
fot. TV Gawex

1,5 mln na budżet obywatelski w Szczecinku, utworzenie Rady Seniorów, Rady Młodzieży, Rady Przedsiębiorców, zwiększenie środków finansowych na organizacje pozarządowe oraz wprowadzenie trybuny obywatelskiej na sesjach Rady Miasta i zwiększenie możliwości zadawania pytań przez radnych i mieszkańców – to pierwsze ujawnione elementy programu Wiesława Suchowiejko, kandydata na burmistrza Szczecinka z ramienia Porozumienia Samorządowego Powiatu Szczecineckiego.

Pierwsze elementy programu wyborczego „W kierunku społeczeństwa obywatelskiego – lepszy słuch społeczny władzy", zaprezentowano podczas krótkiej konferencji prasowej zorganizowanej w czwartkowe południe przed szczecineckim ratuszem.

Poza kandydatem na burmistrza w konferencji udział wzięli również kandydaci na miejskich radnych - Dorota Patkowska okręg nr 3, Piotr Rozmus okręg numer 4, a także Remigiusz Grochowski okręg numer 4. Każdy z nich powiedział kilka słów o każdym z wymienionych wcześniej tematach.

Cała konferencja w materiale wideo TV Zachód.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018