logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

W Szczecinku PiS, Razem dla Szczecinka i NSZZ Solidarność idą razem do wyborów [WIDEO]

06.09.2018 19:10
A A A
Zdjęcie do artykułu W Szczecinku PiS, Razem dla Szczecinka i NSZZ Solidarność idą razem do wyborów [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Mamy pierwszą w Szczecinku oficjalnie ogłoszoną koalicję przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. W czwartek podczas konferencji prasowej porozumienie o wspólnym starcie w wyborach samorządowych z list Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości podpisali: lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości, Ruch Obywatelski Razem dla Szczecinka oraz NSZZ „Solidarność” Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania.

Porozumienie podpisali Tomasz Wójcik (PiS), Joanna Pawłowicz (RdS) oraz Cezary Jankowski (NSZZ Solidarność). Treść porozumienia publikujemy poniżej.

Strony porozumienia deklarują realizacje wspólnej strategii wyborczej, wystawienie na liście Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość kandydatów do Rady Miasta Szczecinek i Rady Powiatu Szczecineckiego oraz wystawienie wspólnego kandydata na Burmistrza Miasta Szczecinka.

Porozumienie

Świadomi odpowiedzialności za losy miasta Szczecinka - naszej Małej Ojczyzny, nie zgadzamy się ze sposobem sprawowania władzy w naszym mieście i powiecie. Postanawiamy połączyć siły i utworzyć Porozumienie, którego uczestnikami będzie Prawo i Sprawiedliwość, Ruch Obywatelski Razem Dla Szczecinka  oraz NSZZ „Solidarność” Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania.

Razem możemy uczynić ze Szczecinka miasto zdrowe dosłownie i w przenośni. Miasto przejrzyste bez nepotyzmu, dające równe szanse wszystkim, a nie tylko „swoim”, bez powiązań biznesowo-politycznych i popierania przynależności partyjnej. Miasto mądrze wydające pieniądze i dające perspektywę faktycznego rozwoju dla lokalnych firm i inwestorów z zewnątrz oraz powstania faktycznie nowych miejsc pracy, a nie tylko na papierze. Miasto, z którego przestaną uciekać ludzie młodzi, Ci, którzy powinni być naszą przyszłością.

Dlatego dołożymy wszelkich starań aby pozyskać poparcie Mieszkańców Szczecinka i uzyskać w zbliżających się wyborach samorządowych wynik dający możliwość realizacji naszego programu dla miasta i powiatu.

Ugrupowania wchodzące w skład Porozumienia są  równorzędnymi partnerami i zachowują swoją tożsamość.

 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018