logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Robert Grzywacz z SLD kandydatem na burmistrza Szczecinka

02.09.2018 11:49
A A A
Zdjęcie do artykułu Robert Grzywacz z SLD kandydatem na burmistrza Szczecinka
fot. archiwum kandydata

Mamy kolejnego kandydata, który w zbliżających się wyborach samorządowych powalczy o fotel burmistrza Szczecinka. Jest nim Rober Grzywacz radny Sejmiku Zachodniopomorskiego. Jeszcze do niedawna Robert Grzywacz planował ubiegać się o fotel burmistrza Białego Boru, skąd pochodzi. Kandydatowi poparcia udzielił zarząd Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Szczecinku.

-Jestem zwykłym skromnym człowiekiem. Od dziecka ciężko pracuje na utrzymanie, a nawet daje innym zatrudnienie. Szczecinkowi potrzebny jest burmistrz, który nie żyje tylko z polityki, ale i z pracy własnych rąk. Z sukcesem prowadzę swoje przedsiębiorstwo i gospodarkę rolną. Znam się też na ekonomii. Jest to przydatne na tle tak trudnych i ciężkich gospodarczo czasach. Jestem z tej ziemi.

- mówi Robert Grzywacz

Ogłoszenie kandydata SLD nastąpiło w ustawowym okresie, a nie jak inni przed wyborami.  Stanowi to zachowanie ustawy i jest wyrazem  szacunku dla kontrkandydatów i wyborców. Nasz kandydat jest przejrzysty, wiadomo kim jest, gdzie mieszka i  jaką działalność prowadzi. Miastu potrzebny jest spokojny, rzeczowy i doświadczony gospodarz. Rozsądny gospodarz miasta, który będzie łączył, a nie dzielił.

- dodaje Sebastian Lewczuk z SLD

Robert Grzywacz pochodzi z gminy Biały Bór. Do Sejmiku Zachodniopomorskiego wszedł z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Był wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego PSL, prezesem Zarządu Gminnego PSL w Białym Borze oraz Członekiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. Po konflikcie z władzami wojewódzkimi PSL, w połowie 2017 roku wstąpił do Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Przypomnijmy, że podczas wyborów samorządowych w 2014 roku, SLD zrezygnowało z wystawienia swojego kandydata na burmistrza popierając jednocześnie kandydaturę Joanny Pawłowicz z Razem dla Szczecinka.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018