logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Poznaliśmy kandydatkę, która będzie ubiegała się o fotel burmistrza Barwic

30.06.2018 10:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Poznaliśmy kandydatkę, która będzie ubiegała się o fotel burmistrza Barwic
fot. archiwum

W czwartek 28 czerwca przewodnicząca stowarzyszenia We wspólnej sprawie Monika Tkaczyk na spotkaniu zorganizowanym w miejscowości Knyki poinformowała, że będzie ubiegała się o stanowisko burmistrza Barwic.

W trakcie pikniku przedwyborczego przedstawiła swój program, w którym szczególną uwagę zwróciła na trudną sytuację socjalną wielu mieszkańców Gminy Barwice w tym osób niepełnosprawnych, seniorów oraz rodzin pozbawionych możliwości posiadania własnego mieszkania.

Ponadto zwróciła uwagę na zapaść gospodarczą Gminy, brak perspektyw jej rozwoju i możliwości pozyskania kontrahentów zewnętrznych celem wygenerowania nowych stanowisk pracy.

Ogłosiła konieczność przeprowadzenia referendum dotyczącego oświaty, powstania rad młodzieży, rad seniorów oraz forum rolników, które byłyby, według kandydatki, ciałami doradczymi burmistrza.

Kandydatka położyła także nacisk na problematykę związaną z rozbudową i remontami dróg lokalnych, obwodnicy miejskiej oraz możliwościami stworzenia kompleksu parkowo-rekreacyjnego. Zaproponowała również powołanie centrum administracyjnego, które umożliwiłoby mieszkańcom gminy lepszy kontakt z urzędami szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego.

Jak zapowiedziała Monika Tkaczyk, szczegółowy program przedstawiany będzie w trakcie przygotowywanych spotkań z mieszkańcami Miasta i Gminy Barwice.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018