logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO]

19.09.2018 11:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

W środę, w Centrum Konferencyjnym Zamek odbyła się konferencja prasowa z udziałem marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierta Geblewicza, posła na Sejm RP Radosława Lubczyka, burmistrza Szczecinka Jerzego Hardie-Douglas, wiceburmistrza Daniela Raka oraz Jakuba Hardie-Douglasa, członka zarządu Powiatu Szczecineckiego. Podczas konferencji oficjalnie poinformowano o szczecineckiej koalicji Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska oraz przedstawiono Jakuba Hardie-Douglasa jako kandydata koalicji do sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

Podczas konferencji poseł Lubczyk oficjalnie poinformował, że nie będzie kandydował na burmistrza Szczecinka i jednocześnie poparł Daniela Raka, kandydata koalicji na burmistrza Szczecinka.

-To nie jest czas na osobiste ambicje. Stawką tych wyborów jest to, żebyśmy te wybory wygrali –rozpoczął swoją wypowiedź poseł Radosław Lubczyk (Nowoczesna).

Konferencję "na żywo" można było oglądać na facebooku.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Wybory Samorządowe 2018